Eurajoen portti

Myydäänkö eurajoen portilla sitä hyvvee pirkka olutta??
10666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Myydään.com

Äänestä

ja Pirkka-grillihiilet on ihan parhaita jos aiot grillata samalla kun juot olutta. Ei ole meinaan mitään pientä silppua.

Äänestä

EI KU JUORUJA

Äänestä

Näkyykö uuden kauppiaan toimintatavat jo kaupass? Oletan että asiakkaat siirtyvät muihin kauppoihin.

Äänestä

Siellä on nyt paljon parempia tarjouksia ja iloisia tyttöjä töissä.
Minä ainakin tykkään.
Taitaa olla vain jonkun ilkeän ex-työntekijän juonittelua.
Kauppias osaa hoitaa homman näköjään.
PALJON PAREMPIA TARJOUKSIA KUIN ENNEN.

Äänestä

katsee muista että lidi on halvin varsinkin jos olet työtön s kaupassa halvempaa turhia etu kortit yksinäiselle ja yh.koska ei voi paljonkaan ruokaan laittaa jos meinaa maksaa ITSE VUOKRANSA YNM.ILMAN SOSSUN APUA.HUONOA KUN AUKEE PYHÄNÄ KAHVILA VASTA 12.00 KAIKKI PAINELEE SIIS NE JOILLA ON VARAA AUTOON RAUMALLE JA PORIIN MUILLEKKIN OSTOKSILLE.MISSÄ ON VAATEKAUPPA ESIM.TOKMANNI JOKA ON HALVEMPI KUN HALPAHALLI JOKA EI OLE MIKÄÄN HALPA VAIKKA JOKU TYHMÄ NIIN LUULEEKIN.YHTÄÄN KIRPPARIAKAAN EI OLE,MIKÄ ON HUONO ASIA SAIS IHMISET NURKISTAAN ROMUT POIS.KUN TOISEN ROMU ON TOISEN AARRE.

Äänestä

sakemanni kauppa tänne köyhälle halvin kauppa.

Äänestä

kattokaa iltasanomasta k kauppa kallein kauppa kannattaisi lidi saada tännekkin ja onneksi uusi kirjasto tulee lukea voipi lehtiä nekin törky kalliita suomessa

Äänestä

Liiterin mainokset oman otsikon alle! Eurajoella ei ole tarpeeksi asukkaita että sakemanni tänne tulis.
Hyvät on palvelut portilla. Kiitos!

Äänestä

K kaupassa ei muuta hyvää kun ilmainen vessa.Kahvikin kallista Rauman cittarissa 70cent.Kahvila muutenkin kolkko kun ei mitään tekstiileitä esim. verhot puuttuu.näköeste sisälle.Tuolit inhottavat istua.EI muutenkaan yhtään naisten mieleistä kahvilaa eurajokelaisille vanhemmille naisille.Pitää lähteä välillä raumalle ostoksille ja samalla käydä kahvilla viihtyisissä kahviloissa istuskella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voimionvehje kirjoitti:

Myydäänkö eurajoen portilla sitä hyvvee pirkka olutta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu