Myydäänkö eurajoen portilla sitä hyvvee pirkka olutta??
Eurajoen portti
voimionvehje
10666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Myydään.com
ja Pirkka-grillihiilet on ihan parhaita jos aiot grillata samalla kun juot olutta. Ei ole meinaan mitään pientä silppua.
EI KU JUORUJA
Näkyykö uuden kauppiaan toimintatavat jo kaupass? Oletan että asiakkaat siirtyvät muihin kauppoihin.
Siellä on nyt paljon parempia tarjouksia ja iloisia tyttöjä töissä.
Minä ainakin tykkään.
Taitaa olla vain jonkun ilkeän ex-työntekijän juonittelua.
Kauppias osaa hoitaa homman näköjään.
PALJON PAREMPIA TARJOUKSIA KUIN ENNEN.
katsee muista että lidi on halvin varsinkin jos olet työtön s kaupassa halvempaa turhia etu kortit yksinäiselle ja yh.koska ei voi paljonkaan ruokaan laittaa jos meinaa maksaa ITSE VUOKRANSA YNM.ILMAN SOSSUN APUA.HUONOA KUN AUKEE PYHÄNÄ KAHVILA VASTA 12.00 KAIKKI PAINELEE SIIS NE JOILLA ON VARAA AUTOON RAUMALLE JA PORIIN MUILLEKKIN OSTOKSILLE.MISSÄ ON VAATEKAUPPA ESIM.TOKMANNI JOKA ON HALVEMPI KUN HALPAHALLI JOKA EI OLE MIKÄÄN HALPA VAIKKA JOKU TYHMÄ NIIN LUULEEKIN.YHTÄÄN KIRPPARIAKAAN EI OLE,MIKÄ ON HUONO ASIA SAIS IHMISET NURKISTAAN ROMUT POIS.KUN TOISEN ROMU ON TOISEN AARRE.
sakemanni kauppa tänne köyhälle halvin kauppa.
kattokaa iltasanomasta k kauppa kallein kauppa kannattaisi lidi saada tännekkin ja onneksi uusi kirjasto tulee lukea voipi lehtiä nekin törky kalliita suomessa
Liiterin mainokset oman otsikon alle! Eurajoella ei ole tarpeeksi asukkaita että sakemanni tänne tulis.
Hyvät on palvelut portilla. Kiitos!
K kaupassa ei muuta hyvää kun ilmainen vessa.Kahvikin kallista Rauman cittarissa 70cent.Kahvila muutenkin kolkko kun ei mitään tekstiileitä esim. verhot puuttuu.näköeste sisälle.Tuolit inhottavat istua.EI muutenkaan yhtään naisten mieleistä kahvilaa eurajokelaisille vanhemmille naisille.Pitää lähteä välillä raumalle ostoksille ja samalla käydä kahvilla viihtyisissä kahviloissa istuskella.