Poliisi etsii bemaristia Kaarinassa

Taas näitä yliajo ja karkuun -paskiaisia. Kaarinan poliisi etsii parikymppistä mustapäätä mustalla pikku pikku bemarin kihnuttimella.

Olisiko näitä työvoimapulan paikkaajia taas kerran?


http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013052817075738_uu.shtml
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

bemari kuski ollu vähä toilailemassa taas jälleen kerran!
Toivottavasti tuo homppeli boy jää pian kiinni ja saadaan asiasta vastuuseen!
Niin joo meinasi jo unohtua...ja kiinni oton jälkeen bemari ohjataan prässiin

Äänestä

Oli kiire päästä poikaystävän "tutille"

Äänestä

Siis tarkoitatko, ettei tummatukkainen ja suoratukkainen voi olla suomalainen?
Minä ainakin tunnen monta tummatukkaista ja suoratukkaista suomalaista. Sinä ilmeisesti tunnet vaan kaljuja suomalaisia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ferdinand Porsche kirjoitti:

Taas näitä yliajo ja karkuun -paskiaisia. Kaarinan poliisi etsii parikymppistä mustapäätä mustalla pikku pikku bemarin kihnuttimella.

Olisiko näitä työvoimapulan paikkaajia taas kerran?


http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013052817075738_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu