Onko mahdollista, että nainen tulee raskaaksi, kun hänellä on stringit ja hän on märkänä, ja ohuet leggingsit, ja mies hieroo penistään college housuissa häntä vasten? Jos on vähän touhutippojakin?
Raskaaksi vaatteet päällä?
hugh6
122708
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
colleget, leggingsit ja stringit välissä? Jos miehen touhutipat eivät ole määrältään 5 desiä, eli tarpeeksi että kastelee läpi kolme kerrosta vaatteita, niin ei ole mahdollista.
Eli on erittäin epätodennäköistä?
Kuten sanoin, ellei kaikki kolme kerrosta vaatteista ollut märkänä spermasta niin ei ole mahdollista.
Oikeastaan märkä tuli pelkästään naisesta. Ei spermasta, sillä en lauennut.
Jos naisen pikkarit oli siniset niin se on raskaana. Mallilla ei väliä vaan värillä
Touhutipat eivät sisällä siittiöitä.
Voi hyvä ihme, miten tietämättömiä ihmiset ovat. Aloittajan kysymyksen vielä jotenkin tajuan, mutta vastaajien tietämättömyys järkyttää.
Niilo- poika puhuu läpiä päähänsä. Moni raskaus on alkanut touhutipoista. Laukeamattomuus ei siis ole mikään tae sille, ettei raskaus voisi saada alkuaan. Mutta jos välissä on noin monta vaatekerrosta, eikä ole kastunut läpi, niin en usko että raskauden vaaraa olisi.
Heh, tästä muuten väiteltiin täällä kiivaasti joku 3-4 vuotta sitten. Joku väitti kiivaasti, että touhutipat eivät sisällä siittiöitä ja linkitti muistaakseni tutkimustuloksiakin siitä. Miten sit lie... Muistaako joku näitä keskusteluja?
Jos, niin siihen tarvitaan touhutipissa ultra-turbo siittiöitä jotka menee vaikka läpi harmaan kiven.
Ensi kerralla kannattaa laittaa ämpäri päähän, ettei mene touhutippoja vahingossa suuhun.
Joo Joo... Joillaki touhutippa saattaa sisältää jonku siittiön mut ei kaikilla ja siksi siitä on kiva tingata... Mutta siittiöthän voi elellä jonki aikaa pimperossa jos ne on jotenki sinne päässy jo aikasemmin.. tai jos se ei oo harrastanu sun kaa seksiä aikoihin ja väittää tulleen noin raskaaksi nii kannattaa tehä se isyys tutkimus kuitenki...ihan varmuuden vuoksi..
Pyhähenki elää vielä kirkoissamme ja voi saada neitsyeemme raskaaksi jo kirkon ohi kävelessä.
sitä tulla raskaaksi jos runk kaa siemennesteen pimpiin ilman panemista.