Korvakoru Pojille

Olen12v poika ja olen harkinnut korvakorun ottamista. Mitä mieltä olette pitäisikö ja jos niin millainen
20455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Minun mielestä kannattaa:) Korvikset pojilla on ihania!

Äänestä
  • musta ei

    Äänestä

Kannattaa itelläni on venytys kaikki sanoo et se on tosi hieno

Äänestä

Se on aivan sun oma päätös :) Jos haluut, ja se on susta hieno, niin ota ihmeessä! Joillekkin se sopii, mutta joillekkin ei. Jos et pidä siitä, niin ainahan voit otttaa sen pois.

Äänestä

Ei kannata... Törkeän näköisiä kaikki korut jätkillä.

Äänestä

ota vaan toisee korvaa ja semmone jännä timanttipaska ;)

Äänestä

Mun mielestä joo!! Ne näyttää tosi söpöiltä pojilla. Esim. Justin Bieberilläkin on (okei tiiän iso ikäero mut kuiteski).

P.S Ooon 12v tyttö Porista

Äänestä

Mun luokalla on 2 poikaa joilla on vasemmassa korvassa korvakoru.
Toinen jätkä on tosi hot, toinen on tosi ällöttävä ja kauhee! Se korvis tekee siitä viälä ällömmän ja jotenkin homon näköisen. Mieti tarkkaan.

Äänestä

Must kaikki lävistykset pojil on siistei (ehkei nenä lävärit mut muut on

Äänestä

sellaset "terävät kristallit" niinku Sugar Sugar Rune - sarjan Pierrellä

Äänestä

Ota toki. Värjää vielä hiukset sinisiksi ja pistä vahalla piikikäiksi nii oot iha MANGAA!!! ('°')JEEEWWWWW

Äänestä
  • luokallani oli pari poikaa, joilla oli yhdessä korvassa molemmilla reikä, mutta antoivat sen kasvaa umpeen :/
    mielestäni pojalle sopii korvis paremmin yhteen korvaan kuin kahteen. jos korvis malleista puhutaan niin ehkä joku musta "ympyrä" tai semmonen pojille sopiva timantti :))

    Äänestä

Ei todellakaan sovi pojille!
It's a girl thing!

Äänestä
  • ei kyl oo vaa tyttöjen asia!!! D:

    Äänestä

  • ei kyl oo vaa poikie juttu!!! D:

    Äänestä

Ei se tapa. Ota jos siltä tuntuu. :)

Äänestä

kannattaa tehä reikä puukolla ja ripustaa siihen itiksessä murhaamasi nistin pääkallo

Äänestä

Live like a windrammer as you fuck.

Äänestä

Ota vaan mutta älä oikeeseen korvaa meinaa sillon sua luullaa homoks

Äänestä

Otin kaikki kehuu siitä;) Hei kiitti kommenteista kyl tää on hieno KIITOS!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KorvisPoika kirjoitti:

Olen12v poika ja olen harkinnut korvakorun ottamista. Mitä mieltä olette pitäisikö ja jos niin millainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu