a. kaunis, kiva ja söpö emotyttö
vai
b. tavallinen maantieharmaa tylsä massateini
Kumman kanssa seurustelisit mieluummin? Perustele.
14
152
Vastaukset
- mr penis
B
Massa teineil vitust paremmat pillut - /-/
A
Massateinit on mun mielestä rumia eikä ne tajuta mitään eikä osaa mitään. - 12124
No jos on kiva niin A tietenkin.
- eivaihtoehtoja
B tottakai!!
- 9+1
A
Ehdottomasti :3 - kallekaduntallaaja
ei kumpikaan
- kkkkkkkkk<k
Tä on idioottimaisin kysymys/yleistys ikinä.
Jos yleistämään lähetään niin suurin osa "kivoistasöpöistä" emotytöistä on riidanhakuisia dramakuningattaria. Kun taas tunnen yhden ns. massasti pukeutuvan tytön jonka luonne on niin värikäs ja nauru on suloisen kikatteleva :3 Tällä "maantieharmaalla massateinillä" on myös vakavampi puolensa ja hän on ehdottomasti yksi vahvimpia ja fiksuimpia ihmisiä joita tunnen. Oli muuten paska kysymys. - ei muuta.
B.
- lifemocker
sä taidat olla emo kun haluat että sut valittas kun tommoset vaihtoehdot laitoit?
Todennäköisesti hän on väitellyt asiasta jonkun kanssa ja aloittanut tämän ketjun todistaaksen olevansa oikeassa. Ratkaisu: vastatkaa B, vaikka ette olisikaan sitä mieltä.
- onions
Ei oo vaikeaa arvata kummalle puolelle ap itse kuuluu :D
- Emolover69
Emo tyttö koska pidän oikeasti emo tytöistä ;D
- asdgghkk
A ,miten se onko emo vai massa liittyy siihen jos toinen on kiva ja toinen tylsä? Paska kysymys kyllä toiset tykkää vähän tylsemmistä, toiset emoista ja jotkut "massateineistä".
- Vastataan nyt suoraa
Vastaisin että b
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1313787Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va201763Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos261608Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3011435Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu191410Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi411330Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16994Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy74978Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä127944- 73848