Miksi minua ahdistaa? Asiat alkoi menemään paremmin, mutta miksi minusta ei tunnu siltä. Vähän tyhjä olokin nyt. Pitäisi olla iloinen mieli nyt, mutta on kaikkea muuta..
Mitä minulle näkyy tulevaan.. onko ahdistukseni myös tulevassa?
ahdistaa..
6
96
Vastaukset
Hei
sinulla on uusi alku, mutta et sisimmissäsi luota siihen. siitä se ahdistus tulee.
nyt pärjäät taloudellisestikin paremmin, sitä jatkuu edelleen paremmissa merkeissä.
työmurheet ovat siirtyneet sivuun, on parempi aika.
voi tulla toinenkin mies mieleesi ja lähellesi, hyvä ja harkitsevainen ihminen. tämä mies on yhteydessä vesistöön, ehkä hänen suvustaan löytyy merenkävijöitä.
t. Keskiyö- tyhjä olo...
Kiitos! Näin juuri, mieheni kanssa on uusi alku, taas. Enkä oikeasti usko siihen. Odotan vain milloin "hyvä käytös" muuttuu. Niin monet kerrat se nähty.
Erästä miestä aina ajattelen, mutta hän on ilmeisimmin rakastava perheenisä, joten ei taida tämä ko. oleva mies olla hän..?
Tunnenkohan tätä mainitsemaasi miestä entuudestaan, tuleeko olemassa olevan suhteeni aikana elämääni? Tummasta vai vaaleasta kyse?
Kiitos vielä, jos jaksat vastata. - Hohhoijaa..
kirjoita nyt keskiyö vaikka kirja, sinne saat laittaa tätä omaa dialogiasi niin paljon kuin haluat. Täällä täytät vain arkistot.
- tyhjä olo...
Olipa todella inhottavasti sanottu. :( Ei sinun todellakaan tarvitse lukea näitä..
Minä todellakin toivon Keskiyöltä vielä vastausta..
Hän oikeasti näkee asioita..- tyhjä olo..
Kiltti Keskiyö.. pystyykö vastaamaan työhöni jatkokysymykseeni... Olisi minulle tärkeää.. kiitos.. :)
- tyhjä olo..
Siis tekemääni jatkokysymykseen.. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä681919- 1261381
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1321333- 1401064
- 101927
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten348868Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82754Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap55694Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist50673Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j67654