Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

saako ujot?

olen kyllästynyt juoksemaan baareissa koska en uskalla tehdä naisille ehdotuksia ja ne kerrat ku olen yrittänyt niin aina tulee pakit

voiko täältä saada seuraa 1 illaksi? 20-30v
ite olen 26 ja aivan normaali jätkä
2528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pitää mennä tanssipaikkoohin ja siellä hakia likkoja tangolle komiimmasta päästä ja jutella niille mukavia. Menestys on taattu. Ja pimut todella hyvän laatuisia.

Sitte vaan kysyä mahtuuko kengät sängyn alle. Jos likka sanoo jotta mahtuu niin sinne vaan likan boksiin yöksi. Ensin vähä käpälöit likkaa ja sitte kaarat sen kumohon sänkyhyn ja teet temput. Näin yksinkertaasta se on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mara kirjoitti:

olen kyllästynyt juoksemaan baareissa koska en uskalla tehdä naisille ehdotuksia ja ne kerrat ku olen yrittänyt niin aina tulee pakit

voiko täältä saada seuraa 1 illaksi? 20-30v
ite olen 26 ja aivan normaali jätkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu