Keskiyölle kiitos

Keskiyön aikaan

Muutanko tässä (syys)kesällä rakastamani miehen kanssa omaan kotiin? Ottaako hän mm. tämän asian puheeksi? Raha-asiani? Olen töissä, muistaako ex- mies minua rahallisesti? Nouseeko tähän jotakin?

3

113

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      kyllä se teidän muuttonne näkyy, enkä usko että siihen kovin kauan menisi, olette niin lähekkäin. kuitenkaan en näe mitään numeroita, joten sanon vain että ei mene kauaa.
      muutto menee hyvin ja teillä on hauskaa. mielestäni hän ottaa muuton puheeksi.

      ex-miehesi on vielä paljon mielessäsi, vaikka ette enää yhdessä olekaan. rahaa en teidän välillenne näe. raha-asiasi paranevat muuton myötä, laskut tasaantuvat ja sinulle jää rahaa omaan käyttöön.

      t. Keskiyö

    • Keskiyön aikaan

      Kiitos onnea tässä tarvitsenkin:) Saanko perinnön, tuleeko kirje kotiin tästä siis? Vai tuleeko raha sitten kiertäen minulle? Tässä on nuori nainen mukana johon päin katson/ajattelan nyt. Värjätyt mustat hiukset. Eläinrakas ja minulle tärkeä ihminen. Tämä on tässä vähän vaikeaa pukea sanoiksi:) Perintöasiaa kysyessäni se "tarkoittaakin jotakin tiettyä asiaa joka on tapahtunut tuolle exälleni nyt". Toivon että ymmärrät/näet mitä tarkoitan? Tuo tumma neitonen liittyy myös tähän asiaan.

    • Keskiyön aikaan

      Hyvää ja aurinkoista kesänjatkoa sinulle tuntijasi:) Kiitos paljon vastauksestasi tänne. "On ihanaa kun joku välittää oikeesti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1211
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      87
      834
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      764
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 31
      593
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      548
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      541
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe