Mihinkäs me jäätiinkään

miltähän näyttäisit hiukset auki?
6143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hän näyttäisi erittäin kauniilta. :)

Äänestä
  • Niin näyttäisi, kun kiharaparvi laskeutuisi paljaille olkapäille :)

    Äänestä

;)en pysty edes ajattelemaan häntä, saati sitten hiukset vapaana. Henki salpaantuu

Äänestä
  • Sinulla on huono kunto, sun täytyy alkaa lenkkeilemään tai jotain, noin ei kannata jatkaa.

    Äänestä

  • Sivusta1 kirjoitti:

    Sinulla on huono kunto, sun täytyy alkaa lenkkeilemään tai jotain, noin ei kannata jatkaa.

    Muutenkin ihan turhaa lätinää koko viestiketju alusta lähtien.

    Äänestä

into!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ai niin kirjoitti:

miltähän näyttäisit hiukset auki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu