Haista sinä akka

oma vittus. Toivottavasti näet pelkkiä painajaisia koko yön. Olen niin saatanan vihainen, olet loukannut pahemman kerran. Toivottavasti ei vahingossakaan nähdä enää koskaan. En olisi sinusta uskonut..!!
6127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kiitos kulta.
Oli niin ihanasti sanottu.
Katsele nättejä unia.

Äänestä

katkeraa, katkeraa... onko hän syönyt sun eväät kun oot noin myrtsi? :D

Äänestä

haiseepa tosi tosi hyvälle... kismittääkö ku et pääse haistamaan

Äänestä

Joskus kunnon tuuletus tekee hyvää ! :D

Äänestä

no mielummin omaa vittuani haistan kun sun juustonhajuista mulkkua!

Äänestä

Pakko haistaa kun sieltä päin tuulee, en kattele h....rapukkeja sillä silmällä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se mies kirjoitti:

oma vittus. Toivottavasti näet pelkkiä painajaisia koko yön. Olen niin saatanan vihainen, olet loukannut pahemman kerran. Toivottavasti ei vahingossakaan nähdä enää koskaan. En olisi sinusta uskonut..!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu