6230 gprs-asetukset

Uusi puhelin 6230, liittymänä dna. Miten saan gprs:n toimimaan kun puhelin ilmoittaa vain, että "ei gprs-palvelua..."...neuvoja kiitos!:)
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aikani taistelin DNA:n jumipaskan kanssa, nyt pelittää kun vaihdoin pois.

Äänestä

niin joo ittellä on 6220 malli ja dna liittymä..gprs toimii kun tilaat dna:lta tekstarina asetukset siihen ja tallennat niin toimii...katto netistä ohjeet ...www.dnafinland.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haN kirjoitti:

Uusi puhelin 6230, liittymänä dna. Miten saan gprs:n toimimaan kun puhelin ilmoittaa vain, että "ei gprs-palvelua..."...neuvoja kiitos!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu