nyt paloi päreet

saakelin Korhonen

Asiakaspalvelusta yhdistivät minut omaguruun kertomatta että palvelu maksaa. Nyt tuli saunalahdelta lähes 300 euron palvelumaksu omagurusta joka ei saanut ongelmaani edes ratkaistuksi. Luulevatko siellä johtavassa elimessä että minä maksaisin paskasta yhtään mitään. reklamaatio lähtee huomenna ja jos se ei auta niin kuluttaja-asiamiehen avulla vien asian oikeuteen.

3

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei,

      hienoa, että olet asiasta laittanut viestiä asiakaspalveluumme, niin asia sekä saamasi lasku päästään tutkimaan. Asiakaspalvelusta tosin ei yhdistetä asiakkaiden puheluita suoraan Oma Guruun, oletko tarkistanut erittelystäsi tarkemmin nuo veloitukset?

      Tämän enempää en pysty täältä käsin auttamaan. Halutessasi voisit toki rekisteröidä itsellesi tunnukset Palstalle osoitteessa palsta.saunalahti.fi . Lisäämällä Palstan tietoihisi myös asiakasnumerosi pääsen asiassa paremmin auttamaan.

      Ilana / Saunalahden Palstatiimi
      palsta.saunalahti.fi

    • ei siitä omagurusta

      kyllä ole mitään hyötyä minulle koskaan ollut vaikka olen muutaman kerran joutunut turvautumaan kyseiseen vitsiin. Kallista sinne on soittaa ja apua ei juuri saa.

      • Kaimaja

        Totta ,kallista eikä apua saa-- kokemusta on


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      79
      2786
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      91
      1666
    3. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      73
      1441
    4. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      64
      1385
    5. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      129
      1335
    6. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      146
      1236
    7. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      158
      1200
    8. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      74
      1107
    9. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      76
      1098
    10. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      90
      1089
    Aihe