Asiakaspalvelusta yhdistivät minut omaguruun kertomatta että palvelu maksaa. Nyt tuli saunalahdelta lähes 300 euron palvelumaksu omagurusta joka ei saanut ongelmaani edes ratkaistuksi. Luulevatko siellä johtavassa elimessä että minä maksaisin paskasta yhtään mitään. reklamaatio lähtee huomenna ja jos se ei auta niin kuluttaja-asiamiehen avulla vien asian oikeuteen.
nyt paloi päreet
3
231
Vastaukset
Hei,
hienoa, että olet asiasta laittanut viestiä asiakaspalveluumme, niin asia sekä saamasi lasku päästään tutkimaan. Asiakaspalvelusta tosin ei yhdistetä asiakkaiden puheluita suoraan Oma Guruun, oletko tarkistanut erittelystäsi tarkemmin nuo veloitukset?
Tämän enempää en pysty täältä käsin auttamaan. Halutessasi voisit toki rekisteröidä itsellesi tunnukset Palstalle osoitteessa palsta.saunalahti.fi . Lisäämällä Palstan tietoihisi myös asiakasnumerosi pääsen asiassa paremmin auttamaan.
Ilana / Saunalahden Palstatiimi
palsta.saunalahti.fi- ei siitä omagurusta
kyllä ole mitään hyötyä minulle koskaan ollut vaikka olen muutaman kerran joutunut turvautumaan kyseiseen vitsiin. Kallista sinne on soittaa ja apua ei juuri saa.
- Kaimaja
Totta ,kallista eikä apua saa-- kokemusta on
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1966929- 482609
- 1872189
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101493Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1351484- 741150
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,351081Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241077Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke161049Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44971