verkkoapteekki.fi

likka6

Tietääko kukaan onko www.verkkoapteekki.fi sivusto luotettava ja onko kokemuksia sieltä tilaamisesta ?

6

9172

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • atoopikko

      Itse tilaan osoitteesta http://www.apteekkini.fi/ ja ainakaan sen kanssa ei ole koskaan ollut mitään ongelmia. Toimitukset ovat nopeita ja luotettavia bonuksena on usein ollut jotain ilmaisia näytetuotteitakin mukana.

    • Olen tilannut,

      eikä ainakaan minulla ollut mitään ongelmia kyseisen firman kanssa.
      Tuotteet tuli seuraavana päivänä postin mukana, joten palvelu on todella nopeaa (jos tilaa ennen klo 15 niin tulee yleensä seur.pvänä).

    • Tanuke

      Olen tilannut paljon täältä. Milloinkaan ei ole ollut mitään ongelmia. Olen ilahtunut nähdessäni esim. ihonhoitotuotteiden kohdalla, että on paljon tarjouksia. Myös moni muu tuote on todella edullisempaa kuin oman pikkukaupungin apteekissa. Olen aina kuvitellut, että "apteekin hinta on aina apteekin hinta" -väittämä pitää aina paikkansa, mutta ei se näin ole. Siis paljon edullisempia tuotteita täältä kuin paikallisesta apteekista. Toimitus sujuu mutkitta nopeasti. Tuotteet on pakattu siististi ja turvallisesti. Suosittelen.

    • Anonyymi

      Välttäkää apteekkini.fi palvelua. Tilasin sieltä tuotteen mitä niillä ei ollut loppujen lopuksi edes hyllyssä. Ehdottivat rahojen palauttamista mutta eivät palauttaneetkaan...

    • Anonyymi

      Hei!

      Laitan tänne tiedon, että työskentelen pienessä apteekissa ja avasimme juuri
      U U D E N verkkoapteekin:
      www.pohjolanverkkoapteekki.fi

      Käykää ehdottomasti siellä tutustumassa ja otamme mielellämme vastaan kehitysideoita!

      Tavoite on kehittää sivustoa juuri siihen suuntaan, mitä te asiakkaat verkkoapteekilta toivotte :)

    • Anonyymi

      www.verkkoapteekki.fi on Järvenpään Lähiapteekin virallinen verkkopalvelu eli on luotettava taho!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      154
      2079
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      308
      1779
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1577
    4. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      80
      1241
    5. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1220
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1160
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1091
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1027
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      976
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      23
      967
    Aihe