Mihin luotan

Kun oma intuitio ei näköjään toimi.

Yksi ystävä sanoo, että kannattaa yrittää ja toinen että turhaan haaveilet hänestä.
Tunteet kulkee vuoristorataa, välillä uskallan toivoa ja välillä en.

http://www.youtube.com/watch?v=fKFOjFeMum4
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rohkeasti pitäisi vain asia selvittää niin parhaassa tapauksessa kesä yhdessä, huonoimmassa tapauksessa saa ainakin mielenrauhan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


12+8 kirjoitti:

Kun oma intuitio ei näköjään toimi.

Yksi ystävä sanoo, että kannattaa yrittää ja toinen että turhaan haaveilet hänestä.
Tunteet kulkee vuoristorataa, välillä uskallan toivoa ja välillä en.

http://www.youtube.com/watch?v=fKFOjFeMum4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu