Mese seuraa

Mesei tänne mä haluun seuraaaa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Herää jo ei kukaa haluu mesettää sun kaa

Äänestä
  • Näytä tissit ja pillu

    Äänestä

  • simo kurki kirjoitti:

    Näytä tissit ja pillu

    Kaikki tietää jo, että et oo oikeesti Simo Kurki. Oot vaa joku kusipää kenellä ei oo muuta tekemistä, kun kirjottaa kaikkee paskaa toisen ihmisen nimellä. Vitun pelkuri

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


simo kurki kirjoitti:

Mesei tänne mä haluun seuraaaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu