Lounasta seisovasta pöydästä??

Tervehdys!

Suunnitteilla moottoripyöräretki, jonka reitille Kuhmo osuu ja aikataulu sellainen, että Kuhmon seudulla olis tarkoitus syödä..

Löytyytkö Kuhmosta mitään hyvää ruokapaikkaa, jossa olis tarjolla seisovapöytä lauantai päivänä. Etusijalla muut paikat kuin ABC tai muut huoltoasemat..

Jos löytyy, niin saa laittaa nettisivua tai osotetta tarjolle..
4312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itärajalla on monessa paikkaa possua, lohenperkettä ja luppaa, kyllä notkuu sammalpöytä ruoanpaljoutta-eiku syömmään

Äänestä

Jos olette liikenteessä kamarimusiikin aikana (14. - 27.7.2013), niin silloin on lauantaisinkin lounaspöytä esim. Neljässä Kaesassa ja Eskobarissa. Muina aikoina tarjontaa ei viikonloppuisin taida olla missään.

Äänestä
  • Kiitos vastauksestasi!

    Ollaan liikkeellä jo ennen kamarimusiikkia. Tuolta Eskobaarilta löytyki nettisivut ja sieltäpä taitaa listalta saada vaikka minkälaista, joten eiköhän siinä pysähdytä =)

    Äänestä

Ekaa kertaa sivuil. Näyttää herkulliselle! Täytyy käydä katsomassa. Ja maistamassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bandiidos kirjoitti:

Tervehdys!

Suunnitteilla moottoripyöräretki, jonka reitille Kuhmo osuu ja aikataulu sellainen, että Kuhmon seudulla olis tarkoitus syödä..

Löytyytkö Kuhmosta mitään hyvää ruokapaikkaa, jossa olis tarjolla seisovapöytä lauantai päivänä. Etusijalla muut paikat kuin ABC tai muut huoltoasemat..

Jos löytyy, niin saa laittaa nettisivua tai osotetta tarjolle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu