Tärkeä kysymys ylläpidolle

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11507168

Mitä vastaatte?

ps. korjatkaas tuolla omassa avauksessanne (linkin palstalla) EDES kaupungin nimi oikein, kun sitäkään ette pysty tekemään oikein.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hah, sinne meni keskustelu. Natsi-ylläpitäjät ovat jo tyhjentäneet koko pullonsa ja keskustelualeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomaaja. kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11507168

Mitä vastaatte?

ps. korjatkaas tuolla omassa avauksessanne (linkin palstalla) EDES kaupungin nimi oikein, kun sitäkään ette pysty tekemään oikein.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu