Glamour-siskoksen arkeen ei enää viina riitä vaan..
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Julia-sisko-vasikoi-tuomitun-Tuksun-Kaytti-kovia-huumeita/1006102
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Julia-sisko-vasikoi-tuomitun-Tuksun-Kaytti-kovia-huumeita/1006102
Vastaukset 75
Vanhimmat
No, ei se sitä paljoo ole vetäny, kun on ton kokonen, meinaan kunnon piripäät on yhtä paksuja ku hattivatit!
"kunnon piripäät on yhtä paksuja ku hattivatit!"
Mitä hellvettiä sinä oikein sekoilet, et kyllä tiedä mistään mitään, joten miten olisi jos pitäisit sen läpesi kiinni?!? Pirinistit on kautta linjan laihoja kuin tikut, piri kun on vanha hyvä keino pitää ruokahalu loitolla.
Jessus mikä URPO sinä olet!!! Toivottavasti saat pian sinne kirjastoon porttikiellon, mistä jaskaa pauhat.
Luehan muumisi... hattivatit on laihoja kuin tikut :)
Kesäkuun alun Seiska-raportti juhannuksen 2011 tapahtumista.
Klikkaa suurennos esiin tarvittaessa:
* http://bayimg.com/EanaGAaec (alkuosa)
* http://bayimg.com/eaNaHAAEC (loppuosa)
On varma, että Tukiaiset käyttävät amfetamiinin ja kokaiinin rinnalla myös uusia muuntohuumeita, joita liikkuu Itä-Helsingin huumepiireissä.
kuka myi?
en tiedä
Nyt se on siis virallisesti totta, koska lausunnot ovat kuulustelupöytäkirjoissa asti. Eli
Kooma ja Kviini käyttävät todistetusti huumeita.
Näitä narkkareita on jo Suomi väärällään.
Joko se Julle pääsi sairaalasta?
Minun mielestä hän kuoli ?
Tuksulan sivuilta löytyy video jossa paksumpi on vetänyt juuri nenäänsä satsin. Silmät seisoo päässä ja hieroo nokkaansa jatkuvasti,tuttu liike niille jotka vetävät kamaa nenäänsä.
http://www.seiska.fi/Kayttajien-sisaltoja/Julia-Tukiainen/1006186
Vakavaa asiaa välillä:
http://tutkinta.blogspot.fi/
Olipa hyvä kirjoitus!
Vasikoiko Julia myös sen keneltä aineet oli hankittu?
Tämä olisi ollutkin tärkeä tieto. Kertoiko hän?
Glamour ei liity Tunkkeihin mitenkää, koittaa ymmärtää sen. Kummastakaa pellestä ei saa Glamour tasoista naista, ei todellakaan. Diiva, aikuis-pissis ja tyrkky on paremmin sovia ilmaisua. Perus katu hoora on enenmmäm glamour, kun nuo sekot koskaan.
Molemmat satuilee, oli kyse kaljasta tai piristä, mut liitupöly on vaan liitupölyy. Maksavat siitä isot rahat.
Tukiaiset olivat Jori A. Kopposen huvilalla vieraana...
18.05.2011 08:07
Jori A. Kopponen IL:ssä: Söin huumeita lusikalla
Julkkistaikurinakin tunnettu Kopponen tuomittiin tiistaina Helsingin käräjäoikeudessa puolen vuoden ehdolliseen vankeustuomioon.
35-vuotiaalle Kopposelle tuli tuomio huumeiden käytöstä sekä niiden edelleen luovuttamisesta ja myymisestä. Tuomio tuli myös törkeästä rattijuopumuksesta, johon Kopponen syyllistyi tämän vuoden maaliskuussa. Kopponen sai myös 440 euron oheissakot. Ajokieltoa hänellä on elokuun loppuun asti.
Kopponen kertoi oikeudessa saaneensa ystävältään lahjaksi noin 150 ekstaasipilleriä. Pillerit löytyivät Kopposen auton etupenkin alta kahdesta pussista. Julkkistaikuri oli laittanut ystävältään saadut pillerit kahteen eri pussiin.
– Siinä oli sellaista uutuudenviehätystä. Haistelin ja pyörittelin pillereitä käsissäni. Söin paperikassin pohjalta tippunutta huumejauhoa lusikalla. Siitä tuli piristynyt olo, mies kertoi oikeudessa Iltalehden mukaan.
Kopponen kertoi oikeudessa myös käyttäneensä osan pillereistä itse ja osan myyneen eteenpäin ystävilleen.
– En osaa sanoa kuinka paljon käytin. Otin jauhoa, puolikkaan tai kokonaisen pillerin. Joskus jotain murusiakin. Vaikea sanoa, varmaan noin kymmenen pilleriä.
Jori A. Kopponen on tullut tutuksi paljon julkisuutta saaneista tempuistaan, joita on esitetty niin tv:ssä kuin erilaisissa tapahtumissa.
Lähde:Iltalehti
http://www.mtv3.fi/viihde/muut.shtml/jori-a-kopponen-ilssa-soin-huumeita-lusikalla/2011/05/1331168
"Kopponen kertoi oikeudessa saaneensa ystävältään lahjaksi noin 150 ekstaasipilleriä."
Sori, mut REPESIN!!! :D :D :D
Miten kukaan oikeesti kehtaa edes päästää suustaan tollasia juttuja?!?! :D Eihän niitä usko kukaan, mutta siis kuinka kukaan kehtaa tommosta pashkaa ees päästellä? :D :D :D Oisit nyt vit-tu Kopponen ees sanonut että löysit pussit metsästä! :D
... ja nykyään Tukiasille huumeita ja lääkkeitä toimittavat Sergey Stulov, Juha Immonen, Anna-Maaria Paavola, jne.
Paavola hakee huumeita Jollashovista käydessään Helsingissä, ja varsinainen päädiileri on Markku Tukiainen, joka hankkii aineet Espanjasta, Ruotsista ja Thaimaasta.
Avauksen linkin takaa:
"Julia-sisko vasikoi tuomitun Tuksun: Käytti kovia huumeita!
Kohublondi Johanna Tukiainen tuomittiin viime viikolla kahden kuukauden ehdottomaan vankeusrangaistukseen. Seiskan haltuunsa saamista kuulustelupöytäkirjoista selviää, että Johanna käytti kyseisenä iltana kovia huumeita, ainakin mikäli Julia Tukiainen puhui kuulusteluissa totta.
– Mä tanssin, poltin tupakkaa ja vedin amfetamiinia, Julia myönsi poliisille.
– Johanna on tosi vaikea sitten kun se juo. Ja sekin oli vetänyt amfetamiinia, niin sille tuli jotain ongelmia ihmisten kanssa, Julia kertoi kuulusteluissa.
Seiska tavoitti siskokset tiistaina.
− Ei pidä paikkaansa, en tiedä miksi hän on sanonut minun käyttäneen! Puhu itse sen kanssa, Johanna tokaisi ja työnsi puhelimen Julialle.
− En minä allekirjoita mitään sellaista sanoneeni, Julia puolestaan väitti Seiskalle, vaikka neidin allekirjoitus löytyy kuulustelupöytäkirjoista."
Kaunis Kooma sammuneena SeiskaLive –lanseerauspäivän jatkoilla 10.4.2013:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/163585_163228593842823_1728325381_n.jpg
Kirjassa "Koko kansan Johanna - Paljastuksia kulissien takaa" Heikkerö-bändin kiertueesta kertovassa kohdassa on hauska tarina.
Bändillä oli takahuoneessa vauvan pyllytalkkia, jota laittelivat jalkoihin hikoilun estämiseksi hikisen keikan aikana. Pelleilyn lopputuloksena talkkia oli levinnyt pöydälle. Porukka istui pöydän ääreen ja kertoja teki huvikseen talkista paperinpalalla kolme viivaa.
Tuksu huomaa talkkiviivat pöydällä ja kysyy tietenkin saako hän vetäistä ne. Luvan saatuaan vetäisee vauvan pyllytalkit nenuunsa ja nenä valkoisena tokaisee kuinka "kyllä Miamissa on parempaa kamaa." :o)
Yksityiskohtaisempi tarina on tuossa alempana. Se osoittaa, että Johanna Tukiainen käytti jo 2005-2006 Miamissa kokaiinia ja muita huumeita.
Hän on riippuvainen huumausaineista, huumaavista lääkkeistä ja alkoholista.
”… Mut takas kesään 2011 ja erään keikkapaikan takahuoneeseen. Oli ihan hullun kuuma kesäpäivä. Lämmintä oli joku 25 ja me oltiin hikoiltu ool dei. Mää kävin sit ostaan kaupasta vauvantalkkia, koska se on ihan huippuhyvää iholla kun on helle. Se vie sen ihon nihkeyden pois.
Nooh...keikka oli ohi ja oltiin takahuoneessa vielä juomassa sidua ja kaljaa. Alettiin sitten pelleileen bändipoikien kans sillä talkilla. Heiteltiin sitä naamaan (nenän alle) hirveet kasat ja otettiin valokuvia. Yks kuva on sellanen et yhellä meistä on puoli naamaa siinä talkissa. Naurettiin sitä(kin) aika paljon.
Mää oli laittanut sitten siitä talkista viivoja pöydälle (silleen niinku elokuvissa ne kokkeliviivat juu nou) ja ne sitten jäi siihen.
Meni jonkun aikaa ja takahuoneessa oli sitten vaan minä ja mun bändikaveri. Jotain naurettiin siinä ja yhtäkkiä Tuksu tulee sinne ja katsoo niitä viivoja ja kysyy saako se vetää ne.
Mää katon mun bändikaveria (joka on mun bestis by the way) ja se kattoo mua ja mää kuulen sanovani "et siitä vaan".
Tuksu vetäsee ne vauvantalkit nokkaan, nousee ja toteaa vaan "Miamissa on kyllä parempaa".
Olin kuolla naurukohtaukseen siinä. Tai siis siihen etten voinu alkaa nauraa. Katoin mun bändikaveria ja näin että sillä on sama tilanne. Voi vit.tu, mulla oli tulla myöhemmin kuset housuun ku naurettiin sitä niin paljon. Se tilanne oli ku jostain komediaelokuvasta :)…”
Linkki blogiin: http://pilvetonpaiva.blogspot.fi/2013/06/tuksu-season-1-episode-4.html
Selvä tapaus, huumemaailma on vienyt hänet mennessään.
Miamissa häneltä lähti moni asia lapasesta.
Metrotuotannon julkaiseman Koko kansan Johanna - Paljastuksia kulissien takaa -kirjan valossa on selvää, että Tukiaisten siskosten isä - Markku Tukiainen - on tehnyt resepti- ja kolmiolääkkeiden kaupasta bisneksen itselleen.
Hän käy siis "nappikauppaa" sekä myös myy ja välittää niitä nappeja omille tyttärilleen. Perheenjäsenten kesken on siis myös ns. kemiallinen suhde. Tyttäret moppaavat rahaa kapakoiden lattioilta ympäri Suomea ja tovat rahat isalleen, joka antaa vastineeksi lääkenappeja.
Kuva Markku Tukiaisesta Jollashovin edustalla keväällä 2013:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200589076398223&set=t.14986595
Pappamuratti on kuulemma työkyvyttömyyseläkkeellä.
"Nappikauppa" tuo mukavat lisätulot.
Tosin toukokuussa 2013 hän sai sakot lääkkeiden laittomasta maahantuonnista.
Tulli saisi tarkastaa jatkossa aina hänet ja hänen matkaseurueensa.
Pillerikauppias Markku Tukiainen ja punamusta auto Sollentunassa.
Taaempana näkyy kaupankäynnin varastotilana palveleva talli:
http://3.bp.blogspot.com/-3Kk8OOHQqb0/URBmP3o-ReI/AAAAAAAAAEk/3qWn0rdH_NE/s1600/528946_333265383451484_1352199358_n.jpg
Kooma, Markku ja Tuksu: http://aijaa.com/CAecoO
Nappimainos; aamuun virkeyttä k-amfetamiinilla! http://aijaa.com/ejwd38
Tuo kuvassa näkyvä, autoon luona oleva nappikauppias on saatava poliisin häkkiin. Tyyppi saastuttaa ehkä sinunkin lapsesi elämää myymällä huumaavia lääkkeitä.
Oma lapsesi saattaa saada häneltä ilmaisnäytteen.
Siitä alkaa lapsen luisu huumemaailmaan.
Kuvottava tyyppi!
Alkoholi >> Lääkkeet >> Huumeet. Siinä polku, jonka Tukiaiset ovat jo kulkeneet.
Eri huumeiden vaikutukset ovat erilaiset.
Kyse ei ole vain huumaavien lääkkeiden kaupasta vaan kokonaisesta alakulttuurista, johon kuuluvat alkoholin, lääkkeiden ja vaihtelevien huumeiden sekakäyttö sekä taparikollisuus.
Kokonaisuuteen kuuluvat myös esimerkiksi aivan normaalina pidettävä huumeissa ja lääkkeissä autoilu sekä ristiriitainen suhtautuminen poliisiin ja oikeuslaitokseen.
Blogisti Joe Paskon analyysi 5.6.2013 Tukiaisten amfetamiinijupakasta ja kopiot kuulustelupöytäkirjoista oikeudenkäynnissä 30.5.
http://joepasko.blogspot.fi/2013/06/annos-anteroa-ja-pakomatkalle.html
Kuva Juliaa koskevasta kuulustelukertomuksesta:
http://3.bp.blogspot.com/-NmGK9-uS6kY/Ua8xX5na6kI/AAAAAAAAAo8/2CF0MhL8cP0/s1600/970990_464740143618932_1090272525_n.jpg
Ote kuulustelupöytäkirjan kohdasta, jossa kerrotaan Tuksun huumeidenkäytöstä:
http://3.bp.blogspot.com/-BAVJA0E1eos/Ua8xXxt2geI/AAAAAAAAApA/nGvNH4zIxfs/s1600/934143_464740193618927_620527302_n.jpg
Nappimainos; aamuun virkeyttä k-amfetamiinilla! http://aijaa.com/ejwd38
Se on selvää tekstiä, kyllä.
Naisdiabeetikon on hyvä vetää välillä poppers-päihdettä, mistä Tuksu kertoi Dolls Diaryssa 27.6.
"... Juha ehdotti baariin menemistä ja päädyimme Erottajan karaoke baariin, jossa ehdimme olla vain vajaan tunnin. Siinä välissä Juha kävi Julian kanssa tupakalla useaan otteeseen (minä en polta.) Julia tuli sanomaan minulle että "et voi Johanna uskoa, mitä Juha antoi mulle, jotain ihan ihmeellistä ainetta joka sekoittaa pään hetkeksi." Näin aineen Juhan kädessä ja tunnistin sen samantien, se oli minulta varastettu juuri nimenomainen "poppers."..."
Kuva poppers-päihdeputeleista:
http://static.bbci.co.uk/surgery/img/hero/bart_poppers.jpg
Arvelu: Markku Tukiaisen lisäravinnebisnes, jota varten hän on perustanut yrityksen Espanjaan, sisältää osaltaan poppersien maahantuontia Suomen nuorison saastuttamiseksi.
Samaa tavaraa tässä kuvassa:
http://nyulocal.com/wp-content/uploads/2013/03/poppers_multibottles.jpg
Albertinkadun asunto (Albertinkatu 38 B 47) on kaman varastointi- ja käyttötila.
Helsingin huume- ja sekakäyttöpiirit tietävät ennestään, että Tukiaisten Takilatien Jollashovi ja heidän käyttämänsä Albertinkadun asunto ovat kaikenlaisen kaman turvallisia varastointi- ja käyttötiloja.
Nuo asunnot ovat luoneet jo monet vuodet ne puitteet, joiden seinien sisäpuolinen maailma täyttää glamourisen huumehelvetin tunnusmerkit.
Poliisille täytyy laittaa vihjetietoa noista asunnoista ja Tukiaisten touhuista. Heti.
Kuvat Albertinkatu 38 B 47 -asunnon sisältä syksyltä 2011:
1) Eteinen http://www.tunkio.pusku.com/eteinen.jpg
2) Keittiö http://www.tunkio.pusku.com/keittio.jpg
3) Kirjahylly http://www.tunkio.pusku.com/kirjahylly.jpg
4) Laskupino http://www.tunkio.pusku.com/laskupino.jpg
5) Makuuhuone http://www.tunkio.pusku.com/makuuhuone.jpg
6) Sama makuuhuone http://www.tunkio.pusku.com/makuuhuone2.jpg
7) Olohuone http://www.tunkio.pusku.com/olohuone.jpg
8) Pöydän yli –näkymä http://www.tunkio.pusku.com/poyta.jpg
Huh, huh, mitä sotkua ja tavarapaljoutta!
Jollaksen nappikauppias on saatava poliisin häkkiin. Tyyppi saastuttaa ehkä sinunkin lapsesi ja ystäviesi lastenelämää jakamalla ilmaisnäytteitä koukuttamismielessä ja myymällä huumaavia lääkkeitä heille.
Markku Tukiaisen kotikatu Fuengirolassa ((kiitos näädinnästä Sulli Kuoniselle!). Hänen Suomen viranomaisille ilmoittamansa osoite: Santa Gema 1, Los Boliches, 29640 FUENGIROLA, Espanja.
http://goo.gl/jncBH
Tuolta Tukiainen pyrittää lisäravinnebisneksiään Skandinavian markkinoille päin.
Markku Tukiaisen asumuksen, Hostal Nevadan, esittelysivu (kiitos Sulli Kuoniselle!):
http://www.hostalnevada.es/etusivu.php
Hostal Nevada (kiitos näädinnästä, Sulli Kuoninen!):
http://bit.ly/1bb8LOT
Tukiaisen perheen toimissa ei ole päätä, ei häntää eikä ainakaan järjen hiventä.
http://3.bp.blogspot.com/-BAVJA0E1eos/Ua8xXxt2geI/AAAAAAAAApA/nGvNH4zIxfs/s1600/934143_464740193618927_620527302_n.jpg
Mestarin Krouvi 3.8. Dolls Korporaation tyylikkäät esiintyjät juontavat showtaan ja ölisevät yksityisasioitaan julkisesti. Alkoholit ja huumeet on vedetty naamariin.
Isolla Pöhnäkkeellä eivät jalat kanna, ja hän istuu tuolilla. Woman´s MC –Jarna huojuu tuolilla käsittämättömän upea, amerikanlippu-glamourasu päällään. Videon kesto 2:03:
http://www.youtube.com/watch?v=njGHbJfD9Mc
Ei siis mikään ihme että Lahdessa oltiin pönttö sekaisin ja sössötettiin sekavia?
Väite kahdesta valkoviinilasista ei saa kenenkään päätä noin sekaisin.
Syyskuussa 2013 Tuksu tilasi pameja 270 kpl Lieksasta:
http://i.imgur.com/oiNsBYS.jpg
25.7. "Osta mulle ellalta pameja:" http://aijaa.com/VfWTYe
25.7. "Me ja meijän lääkkeet:" http://aijaa.com/1zJrLe
14.8. Jarna myi ketipinoria Tuksulle: http://aijaa.com/ArPf53
Julia ja Johanna Tukiaisen keskustelua 20.10.2013:
Julia: ”ei helv**** mua AHDISTAA täyttää 30!!!!! mua on AINA pelottanut ihan sikana synttärit, mut nyt.....”
Johanna: ”Niin mä sanoin että se on kova paikka. Mutta tää 35v. on vielä kaameempaa!!!!! Oot vielä nuori!!!! Mua pelottaa se vankeustuomio ihan älyttömästi ja pelkään iskääkin. Se on ihan hullu!!!! Ja oon saanut tosi vähän keikkaa noiden pas-kajuttujen takia!!!! Se Jassun juttukin oli tosi loukkaava ja törkeä!!!!!”
Julia: ”mua pelottaa kanssa elämä ylipäätään, saati sit hulluksi mennyt iskä ja sun vankeus uhka jne oon vaan itkenyt kaksi päivää ja sit mua oikeesti pelottaa olla jollaksessa, jos iskä on siellä.
voisitko hankkia ne sähköt albertille et siel voi laittaa ruokaa ja katsoa tv:tä, kun ei tää nyt siihenkään voi mennä et tuun iskää karkuun albertille ja sit kun pimee tulee joka ilta aikaisi niin mennään lähi baariin ja katos, kun putki pamahtaa ja sairaala kutsuu. oon ihan surullinen ja yksinäinen ja ahdistunut.”
Johanna: ”Älä ole, sähköt tulee ihan heti Albertille! Siellä on iso taulu TV ja iso sänky. Ja se on siisti nyt, porsas tulee meille 2.11. Oon tosi yksinäinen kanssa.”
Julia: ”no se porsas piristää ja ne sähköt, voin ja aionkin juoda alcoa, mut viihdyn paremmin ns kotona kuin baareissa ja nyt tulee jo pimeä viideltä, niin eihän siel albertilla voi olla siis ilman sähköä...”
Johanna: ”Älä huoli, sähköt avataan!”
Julia: ”okeij”
Johanna: ”Ja porsas tykkää varmasti Bonzosta! Kävin katsomassa sitä eilen, syötävän söpö!!!!”
Julia: ”mulla on aina ollut kauhea synttäri kriisi mut hihei tää 30, joo o.”
Johanna: ”Niin tiedän, oota hetki.”
Julia: ”mä tarviin lääkkeitä!!!!! voin olla juomattakin iha hienosti, mutta lääkkeistä en luovu. pas-kat lääkärit kun eivät määrää niitä, olisi ihan pakko löytää uusi veikko hupli.
luettiin eilen äidin kanssa dementiasta, se alkaa kuulema hullulla käytöksellä, sopii iskälle, jotkut saavat raivareita, toiset hillittömiä naurukohtauksia, todellisuuden taju hämärtyy, ja ali tai yli seksuaalisuus ottaa vallan, lpulta ihminen ei tiedä edes missä koti on ja sit nää mun unet.... näen kanssa tosi paljon painajaisia, viime yönä näin unta miljonääreistä, jotka olivatkin ihan hulluja.”
Johanna: ”Niin mäkin näen. Saan kohta ison lastin rauhoittavia. Maksan tietty niistä paljon. Anette oli tosi ilkeä puhelimessa!!!!!! Se haukkui mut alkoholistiksi ja hulluksi!!!!! Ja Jasmina on kans ihan pimeenä ja tekopyhä!!!!!”
Koko keskustelu: http://pastebin.com/DnHpNyt6
Hymy-näätien palstalla ”Näädän pesä” valaisi 8.11. lääkeaineiden vaikutuksia:
”Erikoista kyllä mutta yksi Opamoxin sivuoireista, on kiukkuinen rupinen kutina, milloin missäkin paikassa. Lukee tuoteselosteen, niin siinähän se lukee. Ei muissa B-vitamiineissa kait tuota oiretta ole, en ole lukenut ainakaan, voi olla kyllä. Muuten Opamox ei ole sen kummempi kuin Diapam tai Rivatril - joka väärinkäsitetään, jopa lääkäreiden toimesta jonkinlaiseksi epilepsialääkkeeksi. Mitä se ei ole. Bentso on bentso, vaikka sen Ruskassa liuottaisi.
Xanor taas B-vitamiineissa on vähän tujumpaa, 0,25mg - 2mg, myös telareina tunnettuna.
Tenox = unilääke, no sama kun ottaisi Diapamin. Kyllä sillä se kuuppa himmenee kolmeksi tunniksi. Metaboliitit näkyy sen ~24h about, sillä ei tosin mitään väliä, sedutatiivisella on.”
Hymy-näätien palstalla nimimerkki "10" kiteytti 8.11.13 Tukiaisten siskosten salatun glamourelämän näin:
”Elämän sisältö näyttää todellakin olevan raha, jota ei koskaan ole,
ja lääkkeet, jotka nekin on aina loppu. Paremman puutteessa käy punaviini.
Keikat hoidetaan, kun ja jos muistetaan, sivuasiana, pääasia on, että niistä saa rahaa. Ajoissa pitäsi ehtiä, että saisi täyden korvauksen, vaan harvoin ehditään. Seiskallekin on pakko postailla, muuten eivät suostu maksamaan.”
Iso lasti ?!?!?!
http://pastebin.com/DnHpNyt6
* 25.7.13 ”Osta mulle ellalta pameja:” http://aijaa.com/VfWTYe
milloin tulee tuomiot ???
Mikä on totuus?
apua
Järkyttävä kohtalo
Mutta mitä valehteli äiti sirkus tukiainen..???
No valehtelu tai totuuden muokkaaminen tilanteeseen sopivaksi on ollut tunkionkin tavaramerkki....
No valehtelu tai totuuden muokkaaminen tilanteeseen sopivaksi on ollut tunkionkin tavaramerkki....
Olivatko kovat huumeet arkipäivää glamourelämässä?