UUSI IILÄINEN !

121314

Olen juuri muuttanut Iihin,enkä todellakaan tunne ketään :( Mitä nyt pari työpaikaltani. Miten täällä saa seuraa ja mistä ? Onko sitä yöelämää...Olen 28-vuotisa nätti nainen. Kaupassa käydessäni olen huomannu perheenäitien vihaiset katseet,kun huomaavat miestensä katseet minuun...yleensäkkin on vaikeaa pienellä paikkakunnalla ystäviä.Hei kotiäidit,en ole vikittelemässä miehiänne !

5

584

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ideaton iiläinen

      Yöelämää on turha odottaa. No on täällä pubi, iisakki ja yökerho. Ei ikä riitä noihin niin enempää en tiedä

    • Jäykkä vällykäärme

      Hah. Jaa ne on Iin harmaavarpuset vähän tuimasti katselleet? No ne on sellasia lateellisia :D Itse ovat sellaisia losoperseitä omasta syystään. Kukaan ei käskenyt revittää persettä parikymppisenä serkkupojan mulkunkuulilla, vaikka serkkutyttl revitti. Sitä se tyhmyys ja kateus teettää! Ona vika siis kun on pilannut itsensä entistä rumemmaksi.

      Joo mutta sun kannattaa Oulussa käydä miehissä, kun ne iiläiset on juntteja ja pahasti ristiinnussittua porotokkaa.

      • 8-8

        Iissä muutaman vuoden asuneena voin sanoa et nii ovat iiläiset ristiinnussittuja porotokkia :D Mut mitä sitte oulusta löytys, kuspäisiä juppeja??


      • Oolusta
        8-8 kirjoitti:

        Iissä muutaman vuoden asuneena voin sanoa et nii ovat iiläiset ristiinnussittuja porotokkia :D Mut mitä sitte oulusta löytys, kuspäisiä juppeja??

        Vain juntti sanoo oululaisia jupeiksi :)


    • ideaton iiläinen

      En ole koskaan nähnyt iissä ihmistä...aloittaja ei taida osa tosissaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2593
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      196
      990
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      55
      792
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      129
      722
    5. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      55
      616
    6. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      15
      536
    7. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      51
      535
    8. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      52
      494
    9. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      40
      494
    10. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

      Jos saisit juoksemalla kiinni?
      Ikävä
      55
      485
    Aihe