Tyttöjen vehkeilyä (uusinta) osa4

-Nads

Onnettoman ja tuskaisen näköisenä Hessu istuu lauteilla pystymättä peittelemään ylväänä seisovaa kaluaan.
Miten kiusallista ja paljastavaa.. luulevat hänen vielä nauttivan tästä kaikesta.

Saapuessa saunaan ei tyttöjen alastomien vartaloiden näkeminen mitenkään helpottanut Hessun oloa, päin vastoin..

Huhh..mietti Hessu mielessään mikä kaunotar Noorasta todellakin oli tullut. Suihkussa kastuneet pitkät hiukset kehystivät Nooran kasvoja kauniisti, saaden hänet näyttämään todella seksikkäältä ja haluttavalta. Sirojen hartioiden linja jatkui käsivarsiin ja siitä vyötärölle, josta katse hakeutui jalkoväliin, jossa tumma karvoitus kauniisti peitti mukavan herkullisen pyöreän häpykummun.
Hyvin muodostunut lantio sekä reidet ja sääret kielivät herkullisten kurvien jatkuvan myös takapuolelle, jonka lumoa Hessu olikin jo päässyt ihastelemaan Nooran ja Saijan poistuessa äsken saunasta.

Saija, pitkävartinen tummahiuksinen kaunotar ei muodoillaan ja olemuksellaan hävinnyt Nooralle lainkaan. Terhakkaasti hypähtelevät rinnat ja kimmoisat pakarat suorastaan janosivat kiinnitarttumista ja puristelemista.
Miten ihmeessä luoja olikaan luonut noista tytöistä tuollaiset ja miten kiihkeästi Hessu olisikaan halunnut tyttöjä kosketella.
Yli 40-vuoden ikäisenä Hessu tunsi itsensä elinvoimaisemmaksi ja innokkaammaksi
kuin pitkään aikaan. Kuin pikkupoika lelukaupan ikkunan takana hän tuijotti ja huokaili mielessään nyt noita tyttöjä.
Se että Noora oli hänen vaimonsa tytär eikä siis hänen oma -helpotti Hessun asennoitumista tyttöön kuin vieraaseen naiseen. Periaatteessahan Noora oli hänelle vieras siinä kuin Saijakin, vaikka olivatkin tunteneet monia vuosia.
Noora oli kasvanut ulos pikkutytön olemuksesta ja täytti nyt kaikki naisen merkit viimeistä piirtoa myöten.

Nyt jo estottoman tuntuisesti tytöt alkoivat tahallisen verkkaisesti nousta lauteille, selvästikin esitellen naisellisia sulojaan sekä ravistellen pitkiä hiuksiaan keimailevasti taaksepäin -tietäen ettei Hessu voisi kuin ihailla ja kuolata heitä katseellaan.
Hessun tukalaa oloa lisäten, Noora alkoi tarkoituksella venyttellä ja ojennella itseään lauteilla. Hieman hajareisin istuen ja käsiään ojennellen ylöspäin, samalla rintakehäänsä eteenpäin työntäen ja selkäänsä notkistaen -esittelee hyvin muodostuneita rintojaan Hessun ihailtaviksi.
Tarttuen niihin ja kevyesti puristellen kysyy ivallisesti Hessulta.. -tekiskö sun mieli kosketella hieman näitä..? -samalla kieltään pyöritellen hieman raotetuilla huulillaan.
-Mmmhhh...koskisit nyt hieman Hessu!! -Noora keimaili tahallan.
-Ai mutta.. Voi harmi..sinähän oletkin sidottuna..olisin niin halunnut sunkosketusta..mmhhh... -jatkaa Noora tahallista kiusoitteluaan.
Hessu ei voinut kuin todeta Nooran tosiaankin osaavan kiusata häntä oikeilla asioilla. Sen kertoi hänen entistä komeammassa tanassa seisova kalunsakin.

Kuin kokeillakseen Nooran reaktiota Hessu kuiskaa.. -Mitäs jos päästäisit mut vapaaksi, niin pidettäisiin kolmisin hieman hauskaa..! Mitäs tuumisit!!

-Noora ei ollut kuulevinaan Hessun hurjasteluehdotusta, vaan jatkaa itsensä esittelyä ja venyttelyä.
Nostaen säärensä lauteiden jalkapuiden päälle yksi kerrallaan, samalla alkaen tahallisen kiusoittelevan jalkojensa silittelyn, aloittaen suoriksi ojennetuista nilkoista, päätyen ylöspäin vatsalleen..ja siitä takaisin nilkkoihin.
Tehden tämän kaiken useampaan otteeseen sai Hessu tuntemaan olonsa entistä kurjemmaksi ja piinatummaksi.
Mistä hiivatista tyttö on kaiken tuon kiusoittelun ja härnäämisentaidon oppinut.. ei ainakaan häneltä, Hessu toteaa ja alistuu vain nauttimaan katseellaan Nooran jalkojensa silittelyä.
Ei pienintäkään merkkiä siitä, että he olivat tuntenet toisensa jo Nooran pikkutyttöajasta lähtien.
Ei merkkiäkään siitä, että Noora mitenkään ujostelisi Hessun seurassa.. tai hänen juhlavaa kaluaan.

Noora ei ollut katseellaankaan huomioinut Hessun kivikovaksi paisunutta kalua, joka alkoi olla jo kivuliaan tuntuinen jäätyään vaille minkäänlaista koskettelua tai hyväilyä.
Hiljaa silmät kiinni huokaisten Hessu kuiskaa Nooralle, voisikohan hän ottaa edes kiinni hänen kalustaan, toivoen saavan näin edes pientä huomionosoitusta juhlavasti seisovalle aseelleen.

Edelleenkään Noora ei osoittanut minkäälaista huomiota tai kiinnostusta Hessun toiveille, saati hänen kalulleen.
Sen sijaan hän kääntyy Saijaan päin kysyäkseen hänen mielipidettään.. -pitäisiköhän meidän hieman helpottaa Hessun oloa?! -Onhan täällä saunassa kieltämättä aika lämmin, emmekä halua Hessun suinkaan palvaantuvan tänne..emmehän!?

0

1878

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Pike surkea

        Pike on surkea
        Ikävä
        15
        3329
      2. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

        Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
        Maailman menoa
        2
        1625
      3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

        Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
        Maailman menoa
        106
        1577
      4. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

        Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
        Maailman menoa
        225
        1075
      5. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

        Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
        Kaste
        422
        1068
      6. Mitä haluaisit

        Tehdä kaivattusi kanssa?
        Ikävä
        124
        871
      7. Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."

        Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt
        Suomalaiset julkkikset
        2
        836
      8. Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?

        Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks
        Haapavesi
        29
        807
      9. Känsäkoura ja hotelli

        Tietoa kuka ostanut?
        Kuhmo
        10
        805
      10. Pirkanlinna yleisötapahtuma

        Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks
        Ähtäri
        45
        789
      Aihe