Tyttöjen vehkeilyä (uusinta) osa 8

-Nads

Tyttöjen iloittelu ja jutustelu ulkona alkoi saada
varsin äänekkäitä piirteitä. Tuntui, että heille
saunasiideri todellakin maistui.

Lauteilla sidottuna oleminen alkoi saada Hessusta jo huvittavia piirteitä. Välillä ei oikein tiennyt mitä tytöt lopulta halusivat hänestä
vai halusivatkohan oikeasti mitään. Tuntui, että
he halusivat vain hieman leikkiä ja katsoa py-
synkö leikissä mukana ja kuinka kauan.

Hyvällä mielikuvituksella varustettu Hessu oli joskus mietiskellyt miltähän tuntuisi leikkiä vaimonsa Tarjan kanssa tietynlaisia naruleikkejä, mutta ehdottaminen ja toteuttaminen oli aina vain jäänyt. Kuvitelmissaan ja fantasioissaan he olisivat vuorotellen sitoneet toisensa ja hieman siinä sitten härnäilleet ja kiusoitelleet, kunnes lopulta päästäisi toisen piinasta ja paineesta.
Missään unelmissaan tai fantasioissaan hän ei ollut sekoittanut Nooraa niihin..
Nyt oli tilanne täysin toiselainen.
Siinä hän nyt oli lauteilla tiukasti köysissä ja vieläpä Nooran, tuon vielä äsken niin pikkutyttösen -toimesta.
Hän ei todellakaan voinut uskoa tilannetta todeksi.

Hessu ei silti voinut kieltää tosiasiaa, etteikö hän olisi kaikesta ihmettelystä ja piinasta huolimatta jotenkin jopa nauttinut tilanteestaan.
Nooran kanssa nuorempana tekemät solmu- ja sidontaharjoitukset olivat kaukana tästä tuntemuksesta. Nyt hän oli oikeasti ja kaiken lisäksi hyvin sidottuna kahden, erittäin seksikkään nuoren naisen leikkikaluna.

Itsekseen Hessu pohdiskeli, mihin tämä kaikki vielä päättyisi. Tytöt olivat selvästikin juopuneet, niin siideristä kuin tästä saunavanki-ideastaankin.


Taas kuului suihkusta rempseää juttelua ja naurua.
Pientä jännitystä ja kutinaa vatsanpohjassa tuntien Hessu odotti tyttöjä takaisin.

Samassa saunan ovi aukesi ja sisään astui hänen kaksi märkää ja alastonta piinaajaajaansa.
Selvästikin juopuneessa mutta iloisessa tilassa he jäivät tarkkailemaan Hessun nykyistä tilaa.
Epätietoisuus kohtalostaan ja tyttöjen aikeista sai Hessussa taas aikaan pientä eloa.
Tuota tytöt eivät sivuuttaneet, vaan totesivat, että.. "Taidatkin vain nauttia tilanteestasi siellä lauteilla.. Mitäs jos jakaisimme hieman tuota nautintoasi."

Pirullisesti hymyillen Saija, nyt jo selvästikin siideristä rohkaistuneena tuijotti Hessun komeaksi paisunutta elintä -veti selän takana olleesta kädestään pitkän purjenarun pätkän.
Narunpäistä kiinni pitäen pyöritteli sitä muutamia kertoja ilmassa sanoen sitten Hessulle.. "Luulenpas, että sun äskeistä intoasi pitää hieman hillitä lisää.. kylmä kylpy ei näköjään riitänyt."

Aavistellen mitä tytöillä oli mielessä, Hessu alkoi tosissan rimpuilla köysissään..todeten sen jälleen turhaksi. Hän ei lainkaan välittäisi saada yhtään enempää naruja ympärilleen.
-Hei..hei..tytöt..!!! Mitäs te nyt meinaatte..?!?!
Siis ette kai nyt enää sido lisää.. vai meinaatteks te kuristaa mut tuolla naruilla!!!!

Vaivautumatta vastaamaan Hessun tiuskintaan ja uteluihin, virnuillen ja hymisten jotain sävelmää Saija nousi hitain ja härnäävin elein ensimmäisenä lauteille. Hyvin tietoisena että Hessu seurasi hänen jokaista liikettään Saija päätti antaa hänen nauttia vapaasti näkystä.
Sivuttain seisten Hessuun päin hän ryhdisti itsensä täyteen mittaansa. Venytellen käsiään ja selkäänsä notkistellen taivuttii päätään taaksepäin, antaen märkien hiustensa valua vapaasti pitkin selkää. Venytellen tahallaan vielä käsiään selkänsä takana työnty hänen kauniit rintansa eteenpäin. Siinä ne olisivat Hessulle kuin tarjottimella..
Silmät nauliintuneina Saijan herkullisen ja naisellisen pyöreään takamukseen sekä kauniisti kaareutuviin lanteisiin ja sivusuunnasta paljastuneen kiihoittavan karvoituksen peittämään
häpykumpuun.. Hessu olisi maksanut juuri nyt mitä vain saadakseen kosketella ja tutkailla noita muotoja.

Selvästikin tytöt olivat sopineet ja suunnitelleet jotain, sillä Noora asettui polvilleen Hessun jalkojen juureen Saijan käyden makaamaan vatsalleen lauteille pää Hessun reiden yläpuolelle.
Siinä molemmat tytöt nyt estottomasti tuijottelivat ja ihailivat Hessun juhlavasti seisovaa kalua.
Katsomatta lainkaan tuskailevaan ja hermostuneeseen Hessuun päin alkoivat tytöt yhtäaikaa korostuneen nautinnollisesti lipoa aistikkaasti huuliaan, kuin jättimäisen jäätelöannoksen saaneena.

Kieltään huulillaan pyöritellen ja äänekkäästi nieleskellen Saija korjasi asentoaan lauteella ja lähestyi Hessun kaluun aivan kiinni.
Vilkaisten viekkaasti Hessuun päin hän vielä kerran huuliaan nuolasten lopulta varovasti kielenkärjellä lipaisi hänen terhakkaan tummanpunaisen vielä osittain piilossa olevan terskan päätä.. toistaen tätä muutaman kerran eri puolilta terskaa.

Tämä sai Hessun läpi kulkemaan sellaiset väristykset, ettei meinannut köysissään pysyä!!
Jalkojaan ja käsiään kiskoen ja riuhtoen hän aloitti jälleen vapauttamisvaatimuksensa ja jatkoi vimmatusti riuhtomistaan. Heilutellen ja tempoillen hän koitti saada itseään vapaaksi..mutta turhaan!! Köydet pitivät otteessaan mikä lopulta piti myöntää itselleenkin. Turhaa hän jatkoi riuhtomistaan.

1

3035

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kummastusta

      tylsäksi menee, olen jo nähnyt ö-luokan pornovideoita, en viitti lukea enempaa, blowjob, lisaa blowjobia, lesboilua, blowjob, anal, deep throat tuplana etc. käsikirjoitusta seuraavaan pornovideoon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      19
      2567
    2. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      37
      2047
    3. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      61
      1262
    4. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      298
      1192
    5. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      956
    6. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      42
      937
    7. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      63
      786
    8. Nautitko riidan haastamisesta?

      Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin
      Sinkut
      175
      763
    9. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      63
      750
    10. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      91
      729
    Aihe