Suomi tehkää jotain väkivalta rikoksille!
Suomi
kouluttajajamesbond007
10309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
EI suomi osaa mitään tehdä
Me moottoripyöräjengit kyllä tehdään. Me suojelemme omia kannattajiamme ja poistamme meidän vastustajat.
Tähän kuuluu myös tyhmät ja meihin kuulumattomat paska vangit eli varkaat, pahoipitelijät yms. muut täysin turhat pellet. Heistä ei koskaan ole meille koville miehille vastusta.
Laittakaa tänne nimiä poistettavista paskoista ja me välitämme tiedon eteenpäin ja jonain päivänä siivouspalvelu on käynyt paskan poistamassa.
Tuossa puhuu oikeasti kovat miehet. Ihailtavaa.
ai missä?
Meitä moottoripyöräjengejä ei myöskään tuomita eikä syytetä mistään. Katsokaan kuinka kävi Joensuussa. Ei uskaltanut syyttäjä syyttää eikä toimittaja nostaa juttua. Me Cannonballisit olemme kovin jengi ja sen tietää myös syyttäjä ja lehtitoimittaja.
hahaa taas jätettiin moottoripyöräjengi tuomitsematta. Kukaan ei uskalla meille mitään. Oikeuden pelle ääliöt pelkäävät perheittensä puolesta, joten meitä ei saa kukoon koskaan tuomiolle. Vapiskaa paskiaiset me MOOTTORIPYÖRÄJENGIT hallitsemme Suomea.
Taas yksi moottoripyöräjengien vastustaja siirtyi muille maille. Uskokaa nyt, että meitä ei kannata vastustaa. Me oikeasti olemme miehittäneet vartioimisliikkeet, puhelinoperaattorit, ravintola- ja järjestyksenvalvonta bisneksen, monet oppilaitokset, osa poliisesta kannattaa meitä sekä oikeusistuimet eivät tuomitse meitä. Me canonballsit ja bandidokset olemme Suomena hallitsijoita ja olemma maan jakaneet keskenämme.
ettet nyt vaan sekoita ruotsiin tuota hallitsija hommaa? eikös meillä ole presidentti?
Miten kävi Aarnion?
ei juuri mitenkään?