Katselin tv:stä jotain häätilaisuutta. Siinä kerrottiin mm. että sulhasen äiti olisi ollut 4 - 5 kertaa naimisissa. Sulhasen isästä ei kai ole edes tietoakaan, ei ainakaan mainittu halaistua sanaakaan. Uskallan lyödä vetoa vaikka mistä, etä tuo avioliitto ei tule kestämään viittäkään vuotta.
Tässä iässä silmä näkee jo tarkemmin.
Onko joku eri mieltä?
Tässä iässä silmä näkee jo tarkemmin.
Onko joku eri mieltä?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Min mielestä toi Madeleinen puoliso kyllä näytästää enemmän kovaksi keitetyltä playboylta. Omapa on asiansa, mutta kun meitinkii telkkuun änki.
4 kertaa.
Kai kaksi aikuista osaa tehdä omat päätöksensä. Eronneita olivat minunkin vanhempana, mutta itse menin naimisiin nuorena ja vielä siinä olen.
Chrisin isä on kuollut v.2004, että silleen.
Chris oli välillä suupielet alaspäin.
Ensin prinsessahäät kermakakkkuineen ja sitten ero.
Onpas pahantahtoinen kirjoitus nuorenparin onnen päivänä.
Osuva kuvaus mielestäni oli jonkun mainitsema vertaus Lillehammarin Luigiin.
Ilmiasu aivan identtinen!
Herkkä liikuttumaan, vaikutti tunteikkaalta ja lämpimältä mieheltä! Onnea nuorille kyyhkyläisille!
Kauheita pahanilman lintuja. Heti povaamassa eroa. Mielestäni Madeleinen aviomies oli todella herkänoloinen. Toivon vain, että onni tulee kestämään.
Olihan tämän aviomiehen siskoilla aateliset miehet, joten pitihän nyt Chrisinkin saada samantasoinen puoliso.
Minunkin puolestani onnea ja pitkää ikää avioliitolle. Jos nyt minun toivotukseni tuossa mitään auttaa.