Hänen laulunsa?

Sellainen, jonka repeat -nappulaa isket kerta toisensa jälkeen YouTubessa? Jota kuunnellessasi et voi ajatella ketään muuta kuin häntä?


Tässä yksi omista:
http://youtu.be/oBJY3Extw1I
721161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 72

Vanhimmat
  • ei varmaan kaipaa selitystä,,,,,,,,,,,,,,,

    Äänestä

  • Sääntöjen rikkoja. :(

    Äänestä

  • ojaan ajanut kirjoitti:

    Sääntöjen rikkoja. :(

    mitä sitten?

    Äänestä

luoja miten upeääninen nainen,,,,,,,,,,,,,
Hui, kylmät väreet kulkee selkää pitkin, vaikka nainen olen,,,,,

Oli pakko jatkaa saman esittäjän biisillä

http://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8

Äänestä
  • Muistan niin Hänet kun kuulen tämän

    Äänestä


  • together, together kirjoitti:

    Jonain päivänä kaikki voikin olla totta?,,,,,,,,,,,,

    http://www.youtube.com/watch?v=jM6hjEdBePg

    tai sitten ei :(,,,

    sorry, biisis ei iskenyt, eikä viestis muutenkaan. Ei sitte yhtään.

    Äänestä


Kaikki biisit täällä täyttä tuubaa, en kuuntelisi uudelleen ja ensimmäisellä kerrallakin skippaisin heti seuraavaan. Miksi ihmisillä on niin p.aska musiikkimaku, menettekö massan mukana ja kuuntelette sitä mitä teille sanotaan olevan hyvää??

Äänestä
  • mikä on sun mielimusaa?
    Kantores minores, vai jotain verrattavaa? Ei ole pakko kuunnella, eikä kommentoida kun noin vitu'ttaa toisten musa valinnat!


    http://www.youtube.com/watch?v=VlfqvV7R2Gk

    Äänestä

  • provoa pukkaa muttei hyvää musaa???

    Äänestä

  • Kerroppa tuubaaja kirjoitti:

    mikä on sun mielimusaa?
    Kantores minores, vai jotain verrattavaa? Ei ole pakko kuunnella, eikä kommentoida kun noin vitu'ttaa toisten musa valinnat!


    http://www.youtube.com/watch?v=VlfqvV7R2Gk

    En todellakaan kuuntele tuollaista joikaamista. Mun suosikkibiisien kertominen tänne on yhtä hyödyllistä kun heittää helmiä sioille. Kuunnelkaa te vaan tuota tuubaanne, mitäpä se minua liikuttaa, kunhan ilmaisin mielipiteeni ja ihmettelin ihmisten yksinkertaisuutta.

    Äänestä

  • se kuuntelija olI?????????????

    Äänestä

  • Laulajan ääni on epämiellyttävä.

    Äänestä

sori, mutta tökkii tuo muisku niin etten kuuntele kuin väkipakolla. rahalla tehty laulava vahanukke, barbi?

Äänestä
  • barbi?

    Äänestä

  • Kiva ääni sillä on vaikka biisi onkin vähän skeidaa.

    Äänestä

joka soi aina radiosta kun olin hänet nähnyt..eli Jesse Kaikurannan- vie mut kotiin, sen laulun sanat saa minut vieläkin itkemään :(

Äänestä

beauty in the water train

Äänestä

"One More Chance

Äänestä
  • Hello.. Is it me You're lookong for..

    Äänestä

Ihana biisi tuo jos mä oisin sun mies :)

Äänestä
  • Oikeastaan liian helmiäinen tämmöiseen ketjuun.

    Kolmeen kertaan tuli kuunneltua, vaikka täälläkin väletltävien listalla :)). Kaunis on.

    Äänestä

  • Joskus sinua kaivatessani itsekin kuuntelen tuota.

    Äänestä



" you"re just too good to be true"..i really really do, miss you. s>j

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korven asukas kirjoitti:

Sellainen, jonka repeat -nappulaa isket kerta toisensa jälkeen YouTubessa? Jota kuunnellessasi et voi ajatella ketään muuta kuin häntä?


Tässä yksi omista:
http://youtu.be/oBJY3Extw1I

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu