Bemari-lady näytti ajamisen mallia

8272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Bemari-"lady" oikeen nyt asialla,kundihan se oikeasti oli,huulipunaa ja meikkiä vaan niin kyllä toiset bemaripentit tykkää!

Äänestä

OnsenytVlTTU kun akatkin haluaa jo munanjatketta. Toisaalta epäilen kyllä että kylän viuhahteleva transu se vaan oli.

Äänestä

Sama transu jolta mä otin suihin vähä ennen ku toi tapahtu,oltii sen tyypin bemun takapenkil.

Äänestä

no voi voi sehän on bemulle ihan normal nopeus saksassa pärjätään niillä nopeuksilla miksei suomes onko tämä skandaali savolaisille muikku kukoille varokaa ettei jää ruoto kurkkuun kun luette savon sanomaa.

Äänestä

Etuvetoiset autot on tehty naisille ja niille miehille jotka eivät osaa ja uskalla ajaa takavetoisella autolla.

Äänestä
  • Tuntuu kait se sun vanha savuava 300D mese AMG versiolta muutaman oluen jälkeen...varo kuiteski ettet joudu ratsiaan...vaikka poliisithan ei mersu eikä bemarikuskeja sakota,sanoovat vaan ettei oteta enempää ja toivottavat hyvää matkaa seuraavaan baariin.

    Äänestä

"Kovvoo hommoo",sano savolaenen kannibaali kun bemarimiestä söi.

Äänestä
  • Näinpä! Savolaiset ovat tunnetusti niin persaukia, että joutuvat turvautumaan kannibalismiin pysyäkseen hengissä. Summasummarum Savo on Suomen Pohjois-Korea. Jälkiruuaksi tarjoillaan juuria ja mutakakkuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rutinoff_LS kirjoitti:

http://www.ita-savo.fi/uutiset/kotimaa/bemarinainen-hurjasteli-154-kilometriä-tunnissa-kuopiossa-58399

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu