Tehot videotiedoston sujuva toiminta

Kuinka vaatimattomilla windows 7 tai muilla koneilla olette saaneet irralliset videotiedostot näkymään takertelematta.

Mikä on ollut käyttöjärjestelmä, prosessorin teho ja muistin koko.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tuohon pysty vastaamaan koska kaikki riippuu millainen videotiedosto on. H264 1080p vaatii lievästi sanottuna saaaatanasti enemmän kuin 480p matroska.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minimivaade kirjoitti:

Kuinka vaatimattomilla windows 7 tai muilla koneilla olette saaneet irralliset videotiedostot näkymään takertelematta.

Mikä on ollut käyttöjärjestelmä, prosessorin teho ja muistin koko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu