KELPAANKO KELLEKKÄÄ???!!?

moi oon 155cm
40g
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jospa kasvaisit hieman etkä tuijottaisi sitä vaakaa liian orjallisesti

Äänestä
  • on tyttö olenko hyvä painoinen koska tärkeää pojat saada jotta kavereillakin on pakko saada poikis

    Äänestä

Kyllä kannattais varmaan vähän lihottaa itseään, tuo 40 grammaa kuulostaa melko huolestuttavalta... Olet yhtä painava kuin punatulkku, ja kannattaa ottaa huomioon että punatulkun pituus on alle 20 senttimetriä.

Äänestä
  • saanko. painavana poikiksen? on yksi poika en pidä muta suositut luokalaiset pitää minäkin pidän niin haluan prinsessa häät hänen kansaan

    Äänestä

  • XD

    Äänestä

Oot vielä nii pieni joten älä nyt huoli(: sun iän huomaa sun epäselvästästä tekstistä ja lukuisista kirjotusvirheistä ja sää varmaan painat 40kg et 40g niissäkin kun on eroa :):) oot ihan normaali joten älä huoli kelpaat varmasti :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeni03 kirjoitti:

moi oon 155cm
40g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu