Moikka,
huomasin patin polven yläpuolella, enemmän kuitenkin jalan ''sivulla''.
Kun jalkaa koukistaa patti ei tunnu eikä näy, mutta kun se on suora niin patti tuntuu, mutta ei näy. Se on kivenkova eikä liiku. Suht iso, tai ainakin siltä tuntuu. Olen aloittanut juoksuharrastuksen juuri, ja juoksen päivittäin. Sekä aikasemmin aloitin salilla käymisen ja suht paljon treenannut jalkoja, mietin voiko tuo olla kasvain vaiko mahdollisesti rasvapatti/ jokin treenistä syntynyt lihastulehdus?
Huomenna olisi aika lääkärille ja aivan hirveä paniikki päällä.. millaisia muita oireita olisi jos se olisi kasvain? Se ei kipuile, muutakun joskus juostessa, harvoin tosin silloinkaan.
Patti polven yläpuolella
Cas
2
3620
Vastaukset
- huoh.
Ei nyt mitään hysteriaa kannata alkaa lietsomaan. Ei jokainen patti aina syöpää tarkoita. Terve ennenkuin toisin todistetaan.
- Anonyymi
Minulla ilmestyi patti polven yläpuolelle,ehkä noin kk sitten,on kuin saippua ihon alla,ei ole kipeä,kaaduin syksyllä pyörällä luulen että siihen liittyvä trauma lihaksessa,kaatumisvamman alapuolella.näytän jossain vaiheessa lääkärille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad961545- 541053
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että403951- 163910
- 57762
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 51678
- 57651
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 76642