tietokone sekoilee

pöytäköne ei hemetti anna käynnistää tai sammuttaa konetta uudestaan, ainoo vaihto ehto on siiis pitää virtanappia pohjassa,eipä oo ennen tämmöistä tilanetta tullu vastaa

ps.kone toimii muuten täysin normaalisti
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lisäyksenä vielä lepotilakaan ei toimi joten aika rasittavaa koneelle uskoisin näin

Äänestä

Kokeile palauttaa Windows siihen palautuspisteeseen missä tätä ongelmaa ei vielä ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sepä se kirjoitti:

pöytäköne ei hemetti anna käynnistää tai sammuttaa konetta uudestaan, ainoo vaihto ehto on siiis pitää virtanappia pohjassa,eipä oo ennen tämmöistä tilanetta tullu vastaa

ps.kone toimii muuten täysin normaalisti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu