miksen

ollut yhteydenpidon arvoinen?
6305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olithan ja olethan ;)
soita, tuu, ootan

Äänestä

Jaa..piditkö itse milloin viimeksi yhteyttä?

Äänestä

jos kumpikin vaan odottaa..

Äänestä

Mistä me tietäisimme, mitä hän ajattelee sinusta.

Äänestä

Ei vaan huvitttanut enää pitää mitään yhteyttä, kaiken jälkeen.

Äänestä

monta kertaa mies otti yhteyttä? monta kertaa siinä otit yhteyttä? kumpi otti viimeksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-( kirjoitti:

ollut yhteydenpidon arvoinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu