Voinko kuolla?

Mikä voi olla, kun äsken iski outo huimaus ja äänet kuulu oudosti, pään sisällä tuntuu painetta ja vähän ahistaa. Vastaavaa minulle ei ole ollut tapahtunut aiemmin. Olen siis 12vuotias tyttö (Voiko johtua menkoista, minulla on ne nyt)
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Verensokerit taitaa olla laskussa, ei kuolemanvakavaa. Kerro kuitenki äitilles

Äänestä

veren sokerit ja hemoklobiini laskussa. ainakin mulla iskee huimaus ja äänien outous kun nuo kaks menee liian alas. syö jotain mieluiten sokerista niin sen pitäis mennä ohi. mulla käy yleensä nuin kun olen vaarassa pyörtyä ja oon siis poika. niin ja jos olo menee oikein veteläksi niin mee makuulle ja nosta jalat suraksi vaikka seinää vasten.

Äänestä

ja aloittajalle kaikki ihmiset noin yleisesti ottaen kuolevat joskus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelokas kirjoitti:

Mikä voi olla, kun äsken iski outo huimaus ja äänet kuulu oudosti, pään sisällä tuntuu painetta ja vähän ahistaa. Vastaavaa minulle ei ole ollut tapahtunut aiemmin. Olen siis 12vuotias tyttö (Voiko johtua menkoista, minulla on ne nyt)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu