Hei,
Turussa asustava Susanna-neiti etsii itselleen muutaman viikon seuraa poikamarsusta. Hellyyttä ja huolenpitoa tiedossa, lisäksi "lainasta" voidaan luonnollisesti maksaa pieni palkkio.
Vastailkaa tähän tai lähettäkää vinkkejä! Kiitos jo etukäteen!
Poikamarsua lainaan?
5
301
Vastaukset
- jarna
inkäällä 9 kk ikäinen sileäkarvainen valkoinen marsutyttö olisi kiinnostunut "seurasta" muutaman viikon ajan.Ehdokkaalle luvataan hyvä hoito ja täysi ylläpito.
- n25
Minulla olisi tarjolla american crest uros. Ikää on puoli vuotta ja erittäin tarmokas herra ja kantakirjayksilö. Väriltään marsu on saffron.
Ota yhteyttä jos kiinnostuit: [email protected] - n25
n25 kirjoitti:
Minulla olisi tarjolla american crest uros. Ikää on puoli vuotta ja erittäin tarmokas herra ja kantakirjayksilö. Väriltään marsu on saffron.
Ota yhteyttä jos kiinnostuit: [email protected]unohtui. Asun Helsingissä.
- jarna
n25 kirjoitti:
unohtui. Asun Helsingissä.
sulhanen jo löytyi.Kiitos kuitenkin tarjouksesta.
- Marru
Täältä turusta löytyisi kaksi mies ehdokasta... Toinen on mustavalkoinen crest marsu, ikää tällä kaverilla on kohta 1-vuosi... Toinen kaveri on vähän vanhempi, mutta silti vielä virkeässä ja vetreässä kunnossa ikää tällä kaverilla on viisi-vuotta (en tiiä onko se liian vanha?)..Tämä kaveri on musta rusetti marsu...
Jos kiinnostaa niin mailaa:[email protected]
Ja kerro mistä päin turkua olet??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1211286Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa373813Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1092979Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1042321Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin681964Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1921718Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.298979Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta17760Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143705- 53679