Ajattelin laittaa b-mallin tiisseli vectran. Kertokaapa rehellisesti hyviä ja huonoja puolia. Onko sähkövikoja,tekniikan kestävyys jne jne.
Ja sitten ne asiattomat vastaukset voitte tunkea omaan....just sinne.
vectra 2.0 dti
1
183
Vastaukset
- 2.0 dti
Syöttöpumppu niissä on heikko kohta, mutta alkavat olemaan diesel b vectrat jo niin paljon ajettuja, että on varmaan useimpiin vaihdettu tai korjattu. Niitäkin on tosin mennyt aika vaihtelevilla kilometreillä.
Ruoste, käsijarru, pikseliviat, puslat, alipaine viat, egr, katkeilevat etujouset... (b vectrojen ominaisuuksia) tuli nyt ekana mieleen. Ei mitään kallista ja mitä ei itse voisi tehdä. Turboja on mennyt sillon tällön, mutta ei mikään ongelma. Varaosia löytyy helposti ja ovat edullisia. Netistä myös löytyy helposti juttua sivu tolkulla jos tulee ongelmia tai remppaa.
Melkosen huoleton peli paljon ajettunakin. eikun kaupoille vaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643770
- 663562
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa973388SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p582789- 732616
- 562241
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.511448Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411155Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171132Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1261128