Tietääkö joku

onko normaalia jos joku lehtipuu on peittynyt seittiin kauttaaltaan pinnalta? Puu oli joku 10 metriä korkea ja siinä oli paljon toukkia, koska tällaisia tuli vastaan Karjaan frisbeegolf radalla.
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

se on truomenkehrääjäkoi jota on paljon tänä vuonna.Kyllä se puu virkoaa ensi vuonna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wuut? kirjoitti:

onko normaalia jos joku lehtipuu on peittynyt seittiin kauttaaltaan pinnalta? Puu oli joku 10 metriä korkea ja siinä oli paljon toukkia, koska tällaisia tuli vastaan Karjaan frisbeegolf radalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu