Saimaan Pojat Oy

Onko ihmisillä kokemuksia tästä firmasta?
6905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kannata

Äänestä

Itsellä ei ole, mutta tuttava kertoi sellaisen raportin, että kierrän kyseisen firman erittäin kaukaa...

Äänestä

Kuulemma joitakin perushommia osaavat välttävästi tehdäkin, jos vain muistavat tulla töihin.

Äänestä

Itse juuri tässä kyseiselle firmalle rekkua laittelen, sattui googlailemalla otsikko silmiin...

Äänestä
  • Mitäs asiaa rekkula koskee?

    Äänestä

Tehkää ite paremmin, jos kerran osaatte!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joopa5 kirjoitti:

Onko ihmisillä kokemuksia tästä firmasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu