Oliskohan jo aika taas muistuttaa halekaimoille "mitä kuuluu ja kuka käski". Alkaa tuo meno taas olla sillä mallilla, että turpiin vaan ja onnea.
KITEEN MUSTALAISET
10
3435
Vastaukset
- ritku54
kuulkaa kiteen tummat ovat mukavia mä tiedän.tosi ihania .ketään ei saa sortaa asiat selvitetään puhumalla kiitos
- HienoMiesEikö
Noin eichmankin sanoi kun oli saanut nuo junavaunuun....
- TietoaHaluavaKansalainen
No, mitä ne nyt taas on tehnyt?
Joku on lähettänyt hyvän linkin viestiketjuun "Kellonsoittajantie 8"- Lisäys_
Viestiketju "Kellonsoittajantie 8" löytyy Kiteen palstalta.
- Joku578
Tulkaa kokeilee 0466210292 otqkkaa yhteyttä
- Saulumuuttaa
Mitä romani sukuja vaikuttaa kiteellä?
Olisi tarkoitus muuttaa työnperässä kiteelle, vaan esteenä saattaa olla tietyt suvut joiden kanssa minulla on riitaa. Kiitos vastauksesta etukäteen.- Fdiff
Älä ainakaan elintarvikeliikettä tuo Kitteelle, täällä vaikuttaa sellaisia sukuja että tonttisi onkin yhtäkkiä äärimmäisen suojeltu maisemakohde.
- Havaa
Taasko ne kaaleet riehuu ja piknaa töissä käyviltä, pitäs Saulin tehdä niinku Ruotsin kuningas aikoinaan jos et poistu maasta hirtetään julkisesti.
- Daegg
Onks romanit maistanut jo Daegolax ripuli uutetta?
- Anonyymi
Kitee/Kesälahti seudulla on asukaslukuun suhteutettuna erittäin paljon romaneja. Mitä on tehty väärin, että he viihtyvät täällä niin hyvin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 751111
- 481004
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104958- 51935
- 33717
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557