Haluatteko tytöt että poika/mies panee peppuunne?

Haluatteko tytöt että poika/mies panee munallaan peppuunne ja jos haluatte niin silleen rajusti ja kovasti vai hitaasti?
6377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mihkä meiän keskustelu hävis keho-sivulta??

Äänestä

No ei täällä saa näköjään keskustella. Meidän pitäs varmaan sähköpostin välityksellä jutella ois paras.

Äänestä
  • Annakko mulle sähköpostis??

    Äänestä

No oisko sinulla sinun niin mä kirjotan jotain sinne?

Äänestä

Mitenkähän peppuun paneminen kuuluu NUORTEN keskustelu palstalle, jossa on aiheena RAKKAUS???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paha Poika:) kirjoitti:

Haluatteko tytöt että poika/mies panee munallaan peppuunne ja jos haluatte niin silleen rajusti ja kovasti vai hitaasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu