Poikaystävä pakotti yhdyntään

Raiskaus(ko)?:'(

Itse olen 13v ja mun poikaystävä on 15v. olemme seurustelleet nyt 3kuukautta.
Ennen meille on riittänyt vaatteiden läpi lääppiminen ja pussailu.
En todellakaan ois tahtonut vielä seksiä!
Kuitenkin eilen olin poikaystäväni luona ja makasimme vierekkäin sängyllä.
Yhtäkkiä hän vaan tuli päälleni ja alkoi kouria rintojani vaikka sanoin etten pidä siitä niin hän vaan jatkoi. Yritin työntää häntä pois päältäni, mutta hän oli liian vahva enkä päässyt pois. Hän riuhtoi housuni pois ja työntyi sisääni. Se teki tosi kipeää! Vihdoin hän päästi minut pois ja puin vaan nopeasti housut ja juoksin kotiin. Se on yrittäny soittaa monta kertaa mut en vastaa ja lähettelee koko ajan jotain anteekspyyntöi tekstarilla.
Mitä mä nyt oikeesti teen??
Se on ihana poikaystävä ja mä rakastan sitä, mut en ymmärrä miks se teki mulle tolleen:'(:'(:'(

26

685

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koita jaksaa!

      Voi ei! Tosi kauheeta että menetit neitsyytes tolla tavalla, koita jaksaa:(
      Sun kannattais erota siitä jätkästä!

    • tuo on poliisiasia

      Öö, poika"ystäväsi" raiskas sut ja sää pidät sitä ihanana??? Onko tämä sitä naisten/tyttöjen logiikkaa?

    • Tänkessanalottaja;);;)))

      En pidä tätä raiskausta ihanana!
      Tarkoitan että se on ennen ollut tosi ihana poikaystävä. Mutta siis me erottiin nyt ja meiän molempien perheet tietää tästä:)

      • 2+14

        No miten ne reagoi ?


      • tämäkessaalottaja;;));))
        2+14 kirjoitti:

        No miten ne reagoi ?

        No siis mun vanhemmat oli sillee tosi kauhuissaan ja halaili hirveesti yms ja sen tyypin vanhemmat oli siis todella vihaisia kuulemma (ei mikään ihme...) ja pahoitteli tosi paljon tilannetta, oli kyl tosi pettyneitä poikaansa. Ne anto mulle 500€


      • vxsdsdxvc
        tämäkessaalottaja;;));)) kirjoitti:

        No siis mun vanhemmat oli sillee tosi kauhuissaan ja halaili hirveesti yms ja sen tyypin vanhemmat oli siis todella vihaisia kuulemma (ei mikään ihme...) ja pahoitteli tosi paljon tilannetta, oli kyl tosi pettyneitä poikaansa. Ne anto mulle 500€

        Joo joo. Panu jo v*ttuun trollaamaan vakavalla asialla.


      • Et jaksa lukee tätä
        vxsdsdxvc kirjoitti:

        Joo joo. Panu jo v*ttuun trollaamaan vakavalla asialla.

        Joo siis mistä pääddeled että tuo on trolli?
        Saattaa kyl olla ihan mahdollista.
        Otinpalaneeässääeikusiisjoinkulaukseneeässääniintajusinetaloinpärisenäänseolitosihienotunnekunkokovartalopärisejatärisijahihhihhiiseolikylmageetaenunohdasitäpäivääiginä
        Älä kuseta mua, en usko et luit ton kaiken tai jos luit niin en kyl uskl et muka sait selvää ja sata prosenttisesti oikeesti sait selvää että mitä siinä luki mut.haahaa mäpä sainkin selvää ja osasin lukea kokotekstin vaikka seolikintosi pitkä ja tylsistyttävämuttaeisehaittaa kun tiesitkö sitä etttttttä äää mun äidinkielen numero on kymmenen kysymysmerkki piste
        kaksoispistesulkumerkkisulkumerkki ja plus huutomerkkihuutomerkkihuutomerkki kaksoispiste dee dee dee dde. ja noi deekirjaimet on sit pakko tehä kapslokilla koska muuten ne näyttää kaksoisleuolita enmmän kuin huvittuneelta suulta piste
        nyt jos luit tämän koko tekstin ja sinua alkoi ärsyrtämään nämä lukuisat kirjoitusvirheet niin voin olla hyvin vakuuttunut siitä että oikeasti löysit kaikki kirjoitusvifheet ja ansaitset myös seuraavalle lukukaudelle todistukseesi täyden kympin äidinkielen kohdalle ja saat olla siitä ylpeä ja minäkin olen erittäin ylpeä että jaksoit otsa kurtussa lukea tämän kaiken kiitos kiitos ja suuuuri kumarrus ja anteeksi olen hyvin pahoillani ttä pieraisin nenääsi mutta minulla on ilmavaivoja ja syön myös ulostuslääkettä ja joku oli laittanuy sitä kahviini niin oli pakko en voinut milläään pidätellä sen päästämisgä pois suolistostani anteeksi

        OLEN IHAN VARMA ETTET LUKENUT TÄTÄ KOMMENTTIA KOKONAAN! VAIN TOSI HYVÄ KUNTOISET IHMISET JAKSAVAT LUKEA TÄMÄN VIESTIN ALUSTA LOPPUUN ASTI JA AI NIIN ANTEEKSI TUOLLA ON PALJON KIRJOITUSVIRHEITÄ MUTTA EN NYT JAKSA KORJATA NIITÄ KOSKA OLEN LAISKA:)


    • mörrimöykky

      haista
      k
      a
      k
      k
      a

    • lifemocker

      kerro vanhemmille ja ota yhteyttä poliisiin


      • Tyhmä mocker

        Etkö lue ollenkaan edellisiä kommentteja lfemocker? Tyttöhän kertoi jo, että molempien perheet tiätävät tästä!


      • lifemocker
        Tyhmä mocker kirjoitti:

        Etkö lue ollenkaan edellisiä kommentteja lfemocker? Tyttöhän kertoi jo, että molempien perheet tiätävät tästä!

        sittenhän jäljelle jää se poliisi ;)


    • Hämmästynyt

      Kyllä tuo on raiskaus. kerrankin lifemocker on oikeassa :O

      • lifemocker

        väärin, mä oon AINA oikeassa


      • lifemocker kirjoitti:

        väärin, mä oon AINA oikeassa

        Et aina, mutta useammin kuitenkin, kuin mitä monet täällä luulevat.


    • ErNuGirl4ever

      nolooo

    • joakim

      Raiskasiko hän sinua anaaliin? Jos raiskasi ymmärrän häntä hyvin.

      • TänKessanAloittaja;););)

        Ihan sinne "perinteiseen" paikkaan raiskasi eli pilluun. Ja en ole nyt jaksanut seurata tätä kessaa koska ei oikein huvita muistella tätä tapahtumaa eli älkää pliis enää kyselkö mitään! Tää on viimenen kommentti mitä mä tänne kommentoin!
        Eli jos joku yrittää esiintyä mun nimimerkillä niin tiädätte että se on trolli, koska mä en enää kommentoi tänne mitään. Kiitos kaikille:)


    • onpaihanajuu

      siinä vaiheessa ku poikaystäväs raiskaa sut ois aika jättää se...

    • siwaKeijo

      keijosta tuntuu että keijoa on kusetettu

    • mukko

      MIKSÄ OOT 15 VUOTIAAN KAA MÄ EN VITTU VOI TAJUU TOMMOSTA SIIS MITÄ OLET TYHMÄ EI MILLÄÄN PAHALLA.

    • schaisseakos

      mukko, stfu :D Minun luokalla, 15 .v tyttöki seurustelee 19.v kanssa .. Varmaan vaan siksi et saa päihteitä laillisesti >.< Tytöt... Tekee mitä vaan, saadakseen mitä vaan..

    • mukko

      Jep mut jotenkin vaan toi 13 ja 15 kuulostaa oudolt en tiiä miks O_o.no jokatapauksessa toi oli raiskaus ja se on väärin.

      • Vain 2v eroo!! outoo? EI

        Mitä ihmeellistä siinä nyt on, jos 13v ja 15v seurustelee? Vaan kaksi vuotta ikäeroa!
        Kertokaas nyt oikeasti hyvät perustelut mikä tuossa on niin ihmeellistä?


      • EiOutooo
        Vain 2v eroo!! outoo? EI kirjoitti:

        Mitä ihmeellistä siinä nyt on, jos 13v ja 15v seurustelee? Vaan kaksi vuotta ikäeroa!
        Kertokaas nyt oikeasti hyvät perustelut mikä tuossa on niin ihmeellistä?

        Ei mitää ihmeellistä, tiiän 15v tytön jonka poikakaveri on 28v...


    • mukko

      No sou wat ei kuulu mulle ei sil sillee joo oo välii lol -_-.eipä mitää jatkakaa...........

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      141
      1478
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      115
      1225
    3. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      26
      1043
    4. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      984
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      313
      871
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      99
      833
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      38
      722
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      676
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      56
      658
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      144
      644
    Aihe