ÄLKÄÄ OTTAKO E.ON sähköä mistään hinnasta

E.ON asiakaspalvelu on hyvin jäykkä , vaikka puhelimeen vastataan, niin mitään ne eivät voi tehdä.
että lopuksi sähkö sieltä tulee huomattavasti muita kalliimmaksi.
2499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Firmasta kuin firmasta pääsee helposti eroon vaikka netin kautta, ei sinne ole pakko jonotella tuntikausia puhelimitse. www.energiamarkkinavirasto.fi ja sinne omat tiedot (löytyy sähkölaskusta), sitten 5 halvinta, googlaa kaikki ja valitse mieluisin. Helppoa kuin mikä.

Äänestä

Jaa taitaa olla Eon firmalla tällä hetkellä maan halvimmat hinnat.Just vaihdoin sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei enää ikinä kirjoitti:

E.ON asiakaspalvelu on hyvin jäykkä , vaikka puhelimeen vastataan, niin mitään ne eivät voi tehdä.
että lopuksi sähkö sieltä tulee huomattavasti muita kalliimmaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu