Sen sijaan uutena 1998 ostettu legacy
Moottori uutena kolisi pakkasella, takuuseen uudet männät.
100 t määräaikaishuollossa kaikki moottorin stefat uusiksi, oljyä nääs katin päälle ja helvetin savut ja katkut aina satasta ajettessa. Kerran jo luulin että palaa se prkle.
170 t kohdalla kytkin loppui. 180 kohdalla perä hajosi. Vaihteisto kolisi 190 t kohdalla.
200 t huollossa taas stefat uusiksi.
no iskarit taakse ok kuuluukin vaihtaa.
Ainoa jotka on kestäneet ovat pakoputki ja akku joka vaihdettiin kylläkin 30 t kohdalla
Pyörän laakereita 140 t, 160 t, 180 t, 210 t kohdalla 227 t ja taas huutaa.
180 t kohdalla takaperä vaihtoon.
ja taas palaa öljy katin päällä ja käry tunkee sisään.
Ja jlta sitä bensankulutusta
Ja tilastoissa menestyy
Subarun laatua joka haastaa muut merkit
1
345
Vastaukset
- Zero heavy duty
Oho. Forre 2,5xt 152tkm, akun vaihdoin huvikseen optiman yt 38ah. Taka iskarit pudottiperän se nivomat mutta läpäisi katsastuksen kuitenkin ja alustana on semmoinen alustasarja nykyisin omasta tahdosta ei katsurinjoka on kovahko se alusta ei katsastaja setä mutta ah niin tukeva se alusta siis . Pääsen alle 9l keskikulutuksilla normiajossa,aika vähän kiihtyvyyden ollessa 5,9sek 0/100km/h.
Ollut hyvä auto koko ajan. No se ilmaventtiili ilmoittaa vikaioodia en tiedä jaksanko tänä vuonna sen oireenpoistaa? Ehkä 2 v kuluttua ja nyt vain ajan ja pääsen .
Olisiko lekassaasi jotku huonot laakerit? Saisikojan siihen foresterin laakerit ? Jotkin hevityti laakerit? Ajatko jotenkin ylivarovaisesti? Vaihda outbakkiin 3 l .
Odotan kovemman alustan aiheuttamia vikoja ja koetan vaihdattaa sitten uusia osia tilalle. Näillä mennän nyt toistaiseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001730Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571380Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?791375Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47936Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51933Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73866
- 109863