mite pääsisi päiväpanolle
erotiikka
huccareissu51
11698
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tarviis varmaan kaverin.
Ei se aina onnistu mutta joskus voi pakottavassa tilanteessa alittaa riman niin panoille pääsee ja vieläpä sellaisiolle että ainakin itse saa paineensa poistettua,
Pipo voi joillakin olla liian kireällä ja noin siinä silloin käy.
En välttämättä tarkoita ruskeaa reikää mutta aina voi viimekädessä turvautua Annikkiin tai vaihtelun vuoksi Kyllikkiin...;))
TAI nännikkiin,tai vedä rukkaseen ,niin johan helepottaa.
Yhdessä paikallisessa metallifirmassa työskentelee eräs erittäin seksikäs nainen... On varmaa että kaikki mies työntekijät lähtisi milloin vain tuon kanssa ottamaan pikaiset ;) itse ainakin haaveilen päivät tuosta :P
ajettu on ja huonoks havaittu.
Pitää yrittää itekkin päästä koeajolle jos sais lisätietoa millanen pakkaus... Ei näköjään enää ihan blondi olekkaan näkyy olevan raidotettu vaalea pää..
Mine vetä puiko kovana v-railoo koko yö ja amulla olla railo auki !
Ei huva naine.
Pita luota viela tiukempaa sauma.
Hiitsari miäs
Tässä ja tautivapaa partneri:
http://www.youtube.com/watch?v=tjCdPKWCqdU
hinuri pentit täällä vaan haaveilee, tosi miehet on jo käyneet hoitamassa hommat kotiin.
entiseen malliin, ok... omituinen otus..
HERÄTKÄÄ UNESTA,SENKIN