Hyvää Juhannusta 2013

Hei,

Lauri ollut kohta kaksivuotta teillä tietymättömillä,
kaakelitalon pojat ja tytöt kaipailee, puhalletaan yhteen hiileen asian korjaamiseksi.
25268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Lopettakaa jo hitossa tän tyhjänpäiväisyyden jauhaminen.

Äänestä
  • Kiinnostaa monia Kaipolan paperimiehiä, Ladat jo huonokuntoisia pitäisi saada Tojotat ajettavaksi.

    Äänestä

Näin on antakaa petofiilin kulkea vapaana.

Äänestä

Minua vitsustaa nämä Late ketjut jo niin paljon, että missään nimessä en miehestä kenellekään vihjaa, vaikka joka päivä tulisi kaupungilla vastaan. Tämän olet saanut jankutuksellasi aikaan. Uskon, että moni on kanssani ihan samaa mieltä.

Äänestä

Minä taas käräytän Laurin heti, kun näen... soitto 112...

Äänestä

Kukas nyt kaveria, toveriaan käräyttäis?

Äänestä

Ennenkaikkea, muistitko laittaa parkkikiekon?

Äänestä

Tules Late Jämsään, niin otetaan sulta senkka nenästä...

Äänestä

Ei saa ottaa oikeutta omiin käsiin.

Äänestä

late on hieno mies,se tulee iskelmäfestareille mun mökille.tilasin jo naisiakin ja sit ryhmäpornoillaan oikein kunnolla,juodaan kaljaa ja nauretaan,verestellään muistoja.voi sinne joku pappuru-ukonkin akka eksyä,kun ukko on yövuorossa.niitä sit b-rappuun.

Äänestä

näin eilen miehen jämsässä

Äänestä

Olen värvännyt Jämsän nuorison keskuudesta toistakymmentä kyttää ilmiantamaan Lauri poliisille heti, kun tuosta evakkojen ongelmajätteestä on tehty havanto. 3000 eur. rapsahtaa puhtaana sen pankkitilille heti, jonka ilmiannon perusteella Lauri saadaan rautoihin.

Äänestä
  • On tainnut Late antaa akalles kunnon kyydit,kun olet noin katkera(opettele paneen)

    Äänestä

Hyvää jussia! Saako nussia?

Äänestä

"3000 eur. rapsahtaa puhtaana sen pankkitilille heti, jonka ilmiannon perusteella Lauri saadaan rautoihin."


Mistäs sinä perseaukinen tuommoisia rahoja kaivat. Turha uhota vaikka Late on epäilemättä eukkoasi tuupannut, kun noin katkerasti vihaa kannat.

Äänestä

Konjakkia otetaan, kun Late on raudoissa.

Äänestä

Legenda elää ja sille ei mahda Jämpsäläinen mitään!

Äänestä

kun metrimolo joutuu kahleisiin. Nyt kaikki tarkkana... 3000 euron tarjous on voimassa niin kauan, kunnes Lauri on raudoissa.

Äänestä
  • 3000e on paprumiehen 3kuukauden palkka?????????

    Äänestä

  • Rambler Gt kirjoitti:

    3000e on paprumiehen 3kuukauden palkka?????????

    se 3000€ taitaa olla pelkät lisät paprumiehillä kolmessa kuukaudessa\

    Äänestä

Mitään tarjousa ei niin kauan ole, kun "tarjoaja" ei ole tullut omalla nimellään julkisuuteen

Äänestä
  • Tuo 3000 eur. tarjous on tehty tarkasti valikoidulle sisäpiirille. Kun minulle Kaipolan rikkaalle paperikommunistille tulee piiriläiseltä ilmoitus, että nyt metrimolo on saatu kiinni karhunrautoihin, niin minä Kaipolan Staalini siirrän 3000 eur. sen sisäpiiriläisen tilille, jolta ilmoitus on tullut. Ryhmä on perustettu Kaipolan Punaisella torilla ja sen iskujoukon henkilötiedot tule koskaan ulkopuolisten tietoon.

    Äänestä

Hyvää Juhannusta Laurille! Valtion rautaiset kahleet odottavat sinua Jämsässä.

Äänestä
  • voi näitä munattomien eunukkien uhoja,säälittävää kateutta kunnon metrimolosta.Jolle muuten jämpsän flikat anto mielellään,kun ei millipilipojista ollu iloa näille.

    Äänestä

Kohta Lauri voi ruveta laulamaan... nyt mua viedään linnasta linnaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Serkut Sortavalasta kirjoitti:

Hei,

Lauri ollut kohta kaksivuotta teillä tietymättömillä,
kaakelitalon pojat ja tytöt kaipailee, puhalletaan yhteen hiileen asian korjaamiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu