Television ant-liitin

Samsungin taulutelkkatista murtui/katkesi ant-liitin, saako uusia vai mitä tehdä?
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kytke siihen ulkoinen digiboksi scartin kautta, niin ohjelmat näkyvät taas.
Tietysti voit antenniliittimen yrittää vaihtaakin, mutta se taitaa olla suoraan tuneripurkin kyljessä, joten hauskaa se tulee olemaan.

Äänestä

Juota vanhaan tynkään koaksiaalin pätkä ja laita siihen naarasliitin. Noin niitä on parsittu iät ja ajat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hkkh kirjoitti:

Samsungin taulutelkkatista murtui/katkesi ant-liitin, saako uusia vai mitä tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu