Ei minulla ole muuta vaihtoehtoa

kuin antaa sinulle tarvitsemasi "harkinta-aika". Sinä olet vallannut mieleni ja sydämeni tavalla, jota en uskonut mahdolliseksi.....joten minä odotan sinua. En minä sinusta irti pääse. Sinä olet minussa..
13463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tavallaanhan me tämä juhannuskin "vietetään" yhdessä. Sydämessä olet ja tunnut....olet rakas minulle.

Äänestä
  • Kyllä hän vietti juhannuksen minun kanssasi. Arvaa mitä tehtiin ???

    Äänestä

Rakastan aina vain sinua mies, humaltuneenakin ;)

Olet minulle tärkein ihminen. Minä ymmärrän sinua ja tuntuu, että sinäkin ymmärrät minua. Kaipaus luoksesi on suunnatonta.

Äänestä
  • Tänä iltana kaipaus luoksesi on ollut sanoin kuvaamattoman suurta, jopa tuskaista. Sinä todella olet "minussa". Rakastan sinua. Odotan yhteydenottoasi.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Tänä iltana kaipaus luoksesi on ollut sanoin kuvaamattoman suurta, jopa tuskaista. Sinä todella olet "minussa". Rakastan sinua. Odotan yhteydenottoasi.

    Odotat..odotat.. muttei sitä yhteydenottoa ikinä tule.

    Hänen rakkautensa on muualla..

    Äänestä

  • Uskomatonta skeidaa.

    Äänestä

kaipaan yhtä miestä ja hänkin, jossain vaiheesa minusta välitti, mutta nyt menyt niin monta kuukautta, että tuskin hän, joka näkee kauniita naisia joka päivä, niin enään minusta on kiinnostunut, mutta mies on ihana, joka kylläkin varattu, niin kuin olen minäkin, antakaa vain miinuksia olen eroamassa,,

Äänestä

Todennäköisesti tuo mies ei kuitenkaan ole eroamassa. Hän elää katsos omaa elämäänsä ei sinun elämääsi. Luulla aina voi, mutta luuloilla ei pääse pitkälle.

Äänestä

todennäköisesti, on ettei hän ole eroamassa vaikka minulle kuitenkin niin väitti, hän kuitenkin lapsiansa rakastaa, niinkuin minäkin, mutta minun lapset jo niin vanhoja, että pärjäävät,vaikka iskä ja äiskä eivät enään yhdesä ole,,

Äänestä

hohoijaa...

Äänestä
  • Kyllä täytyy ap olla todella epätoivoinen.....

    Mua hävettäis olla sinä...

    Äänestä

  • teini pissiskö olet kirjoitti:

    Kyllä täytyy ap olla todella epätoivoinen.....

    Mua hävettäis olla sinä...

    No ole onnellinen ettet sitten ole. Minua ei hävetä yhtään! Minulla on vain kova ikävä!

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    No ole onnellinen ettet sitten ole. Minua ei hävetä yhtään! Minulla on vain kova ikävä!

    Noo, kyllä hän takaisin tulee. Taisi alkaa harkitsemaan ennen juhannusta toisessa seurassa, mutta kyllä palaa kun on pantu muualla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakastan sinua mies kirjoitti:

kuin antaa sinulle tarvitsemasi "harkinta-aika". Sinä olet vallannut mieleni ja sydämeni tavalla, jota en uskonut mahdolliseksi.....joten minä odotan sinua. En minä sinusta irti pääse. Sinä olet minussa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu