Mies pihtaa TAAS ja halut hyrrää jo ylikierroksilla, eihän tästä tuu mittään. :(
Panettaa!
Kiima-akka
7952
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jos on hätä suuri!!!?? naapurista löytyy... apu!! kunhan kehtaa kysyä...??? :) jos on naapuri sovussa....??? :)
Kun ukkoni asuu enimmäkseen mökillä niin minä olen puutteessa niin olen ruvennut puunaksi. ! 16-18v poikia on kiva välillä viedä mukaan. Kyllä nuoren kova seisokki saa 50v naisen halut heräämään. Välillä ei tiedä kumpi on seksi riipuvainen kun jatkuvasti haluttaa.
Etkai nyt tosissasi noin nuoria. Päälle parikymppinen olis parempi kun ei sentään ole enää mikään keskenkasvuinen kakara. Taitaa olla jonkun miehen kirjoittama juttu.
hah hah
En ymmärrä, yleensähän me miehet ollaan pihtauksen kohteena.
Minulla ainain on silloi lähtölaskenta alannu..
Sama täällä.. :( Mies ei halua, mutta minä haluaisin, ei ne halut vaan näköjään mee yksiin...
Täälläkin on ongelmia miehen halujen kaa. Toisin mieheni tekee pitkiä päiviä, mutta ei sitä täydellistä tyydytystä saa omin käsin... Yhessä oltu jo 5v ja aamupanot jääny jo kokonaan pois. Seksi elämää olen yrittänyt vilkastuttaa, mutta ei sitä koko ajan jaksa olla keksimässä uusia leikkejä joihin mieskään aina ei innostu heti. - Nainen 26, mies 45