hiilikuituläpät

onko nuosta hiilikuituläpistä kuten boyesen tai metrakit, mitää hyötyä tollases räxäs mitä on viilattu sen verran että kulkee 95km/H?? tai muutenki... ja meneekö ne helpolla poikki?? tuos räxäs on vakiona jotku teräsläpät ne ny ei varmaankaa aukee millää
1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todennäköisesti et huomaa käytössä mitään eroa. Ainoa muutos on lompakossasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aprilia rx kirjoitti:

onko nuosta hiilikuituläpistä kuten boyesen tai metrakit, mitää hyötyä tollases räxäs mitä on viilattu sen verran että kulkee 95km/H?? tai muutenki... ja meneekö ne helpolla poikki?? tuos räxäs on vakiona jotku teräsläpät ne ny ei varmaankaa aukee millää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu