Kuten otsikosta voi päätellä, mulla alkaa aina seisomaan saunassa. Toistaiseksi oon saanu peiteltyä sitä mutta en jaksa enää kauaa. Olen aina joutunu lähtemään viimeisenä saunasta ettei muut huomaa. Neuvoja kts :)
Seisoo saunassa
3
617
Vastaukset
- Ajattele!
Miksi sinulla alkaa soisoln saunassa? Syy voi olla se että jos teet, ajattelet tai sitten näet jotain, voi laukaosta orgasmisi. Mieti mitä teet, näet tai ajattelet saunassa kun alkaa soisoon, se voi olla neisen tissit, naisen pillu, mikä vaan mikä laukaisee orgasmisi. :)
- tsattsot
Miesten kanssa saunassa? Jöpöttää=oot kaappihomo.
- VELTTO WILJAMI I
Seetana ei seisso saunassA ei sitten missäään. Mikään ei seetana auta. Mikä avuksi Keijo 36v. Help! Onko muuten saunakaverisi mieheiä vai naissii? Itse saan aina lähteä ensimmäisenä "korvat luimussa" lauteilta , kun en kestä kovia löylyjä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh814239Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.1153284Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1213277Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412724Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182504"Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä
Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk192171Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?
Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella112006- 291934
Onko Janne Naakka tuttu kasvo ja mitä mieltä olet Farmi-kokoonpanosta?
Somevaikuttaja Janne Naakka on tubettaja ja bloggaaja sekä yksi uuden Farmi Suomi -kauden kisaajista. Naakka tuottaa mm.01903Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa
Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk451876