Poukkusalmen kokkoon oli joku piilottanut kusella täytetyn tynnyrin, joka kuumetessaan räjähti ja useampi henkilö joutui poistumaan paikalta yltä päältä virtsassa. Itse onneksi sain vain hieman roiskeita päälleni. Mikäli tiedät tai luulet tietäväsi kuka oli tämän sairaan tempun takana, niin ota yhteys ylläpitoon.
Kusipommi kokossa
markopolo/pielavesi
4951
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Muhahahahahahatos hauska juttu tais olla kusiset oltavat? muhahahahahahaaaaaaaaa muhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Jo oli källi, mutta sen verran kehotan järkeä haalimaan päähän, että ymmärrät tämän palvelun ylläpidon olevan täysin eri asia kuin esim. poliisi.
Eli tämän palstan ylläpidon tehtäviin ei kuulu ilmoitella kusipommeista saati muustakaan minnekään.
Taitaa olla aloittelijalla päässä se virtsa pommi, en ole asiasta kuullut, jotka olivat kokolla, joten lopetetaan tälläisten valeiden keksiminen.
Suosittelen hoitoon ohjausta ja laskemaan sen virtsan pois sieltä päästä, jos tauti uusii, niin asentakaa hana siihen päähän josta voi tarvittaessa tyhjentää.
Kyllä siellä pissi roisku. Itse onneksi säilyin kuivana.