Hotelli

Yöksi51

Hei, suosittele hotellia lähellä keskustaa? Päivämatkalla käyty pari kertaa Tukhomassa ja nyt tarkoitus 1 yö olla, mutta hotelli hakusassa.

3

294

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 16+17

      Millaisella porukalla matkustatte?
      Aikuisten kesken varaan yleensä huoneen hotelli Stureplanista, sijainti on erinomainen ja huoneet hyvätasoisia. Hotellin aamiainen on aivan mahtava.
      Jos lapset ovat matkassa mukana, varaan majoituksen jostain Scandic-hotellista, koska heiltä saa erillisen junnuhuoneen varattua edulliseen hintaan, ei tarvitse koko perheen tunkea samaan huoneeseen. Nyt kesällä menemme hotelli Parkiin, koska nuorison lisäksi mukana on autokin, ja tuolla sen pysäköinti on helpompaa kuin vaikkapa keskellä Stureplania.
      Perinteinen suosikkini on hotelli Reisen vanhan kaupungin rannassa, mutta se on usein täynnä ja hinnat ovat sen mukaiset.

    • kertosäe

      Lähellä, mitä se on, jollekin 500m, jollekin 5km. Vaikeaa suositella...

    • Suosittelen todella lämpimästi Södermalmilla sijaitsevaa Scandic Malmenia. Hyvät aamupalat, loistava sijainti ja tyylikkäät sekä tilavat huoneet, ilmainen wifi.

      Tuolla lisää:
      http://walleni.us/yllatys-hotellihuoneessa/

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      81
      1214
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      30
      894
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      19
      765
    4. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      619
    5. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      597
    6. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      181
      572
    7. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      570
    8. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      123
      550
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      28
      478
    10. On ollut syyllinen olo viime päivinä

      Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si
      Ikävä
      23
      460
    Aihe