tuhmat pojat;)kikme (K15)

Kikkailkaa pojat jos haluutte nähä pillua ja rintoja pienissä seksikkäiks sanotuissa rintsikoissa.
Liivejä en ota pois.
Omistan posliinipillun ja kuppikokoni 75B.

Kikme : pinguu1998
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi Pinja :)

Äänestä

hyvä trolli

Äänestä

kikkaa mul ;)

joonaassss

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kikme kirjoitti:

Kikkailkaa pojat jos haluutte nähä pillua ja rintoja pienissä seksikkäiks sanotuissa rintsikoissa.
Liivejä en ota pois.
Omistan posliinipillun ja kuppikokoni 75B.

Kikme : pinguu1998

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu